Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Dawn of War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
Rozmiar: 319.2MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1822

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Dawn of War

  • Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 64 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Opis - Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40000 Dawn of War to strategia czasu rzeczywistego, osadzona w uniwersum przyszłości znanego graczom Warhammera. Jeśli jesteś miłośnikiem bitew przyszłości, ściągnij Warhammer 40000: Dawn of War w wersji demonstracyjnej i wkrocz na pole bitwy!


Warhammer dawn of war demo da Ci przedsmak pełnej wersji zabawy, gdzie czekają Cię kolejne misje jako Gabriel Angelos. Jest on dowódcą Kosmicznych Marines i usiłuje odeprzeć inwazję orków na jego macierzystą planetę. Pobierz Warhammer 40000: Dawn of War w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak wygląda początek tej kampanii. Bitwy toczą się zarówno na terenach miast – gdzie dominuje architektoniczny styl podobny do gotyku – jak też i w dusznych dżunglach. Warhammer 40000: Dawn of War demo ukaże Ci starannie wykonaną oprawę audiowizualną tego tytułu – efektowne animacje, eksplozje, a nawet styl poruszania się poszczególnych jednostek są wykonane w miły dla oka sposób. W świecie gry Warhammer 40k dawn of war równie często jak do wymiany ognia dochodzi do walki wręcz. Do starć tego typu używa się energetycznych mieczy, toporów, a w najgorszym przypadku wymachuje bronią palną jak maczugą. Download Warhammer 40000: Dawn of War da Ci możliwość prześledzenia kilku starć.


Warhammer 40000: Dawn of War wydano po polsku. Prezentowana tu wersja demo nie została wykonana z Warhammer 40000: Dawn of War pl więc  przyda się znajomość języka angielskiego do zabawy. Jeśli masz pełną wersję, możesz także sprawdzić, czy gdzieś w sieci dostępne jest spolszczenie Warhammer 40000: Dawn of War. Przyda Ci się także ściągnięcie łatki do gry. Patch Dawn of War ukazał się kilka miesięcy po premierze tytułu. Oczywiście łatka do Warhammer 40000: Dawn of War dostępna jest za darmo. Znajdziesz ją na naszych stronach, podobnie jak i kody ułatwiające grę oraz specjalny edytor służący do modowania. Gra przeznaczona jest również dla rozgrywek sieciowych, czyli multiplayer. Dopiero stawienie czoła innym żywym graczom pozwoli Ci w pełni docenić ten tytuł.


Jeśli nie znasz jeszcze ponurego uniwersum Warhammera, przygotuj się do pobrania Warhammer 40000: Dawn of War za free. Plecamy ten tytuł miłośnikom rtsów oraz każdemu, kto chce poczuć się dowódcą elitarnych oddziałów przyszłości. Los planety zależy od twoich poczynań – okaż się godny zaszczytu walczenia w imieniu samego Imperatora!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Dawn of War

dodał: ~; / , 16.09.2011

Tego chyba nie da się pobrać ale szajs.

dodał: ~;;l , 14.05.2009

sam nie wiem

dodał: ~ja , 26.04.2009

jak sciągnąć