Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wargame: European Escalation

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Eugen Systems
Data dodania: 19.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Wargame: European Escalation


Opis - Wargame: European Escalation
Wargame: European Escalation to kolejna gra strategiczna tworzona przez studio znane przede wszystkim z zeszłorocznego hitu R.U.S.E, w której tym razem mamy wziąć udział w fikcyjnym konflikcie osadzonym w latach 1975-1985, w którym na przeciw siebie staną siły NATO, a więc przede wszystkim Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej oraz Układu Warszawskiego na czele ze Związkiem Radzieckim. W zasadzie o grze nie wiadomo zbyt wiele. Pewne jest, że twórcy w swoim dziele chcą pokazać graczom jak mógłby wyglądać świat, gdyby nie obalono komunizmu i gdyby zimna wojna się nie skończyła.

Gra ma wykorzystywać silnik graficzny znany z R.U.S.E, więc możemy oczekiwać solidnej grafiki z bogactwem efektów wizualnych. Na razie nie znamy zbyt wiele szczegółów odnośnie jednostek i kampanii dostępnych w grze, ale w miarę upływu tygodni powinno być wiadome coraz więcej. Twórcy chcą zaimplementować w grze technologię IRISZOOM, która ma pozwolić na ogromny zoom w trakcie rozgrywki, dzięki czemu gra ze strategicznej ma zacząć przypominać bardziej grę akcji. Oczywiście oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, będzie możliwość powalczenia przez sieć, a kiedy? Jak na razie wiadome jest, że premiera Wargame: European Escalation ma odbyć się w pierwszym kwartale 2012 roku i miejmy nadzieję, że data ta nie ulegnie zmianie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wargame: European Escalation