Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WarCraft: Orcs and Humans

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.08.2009
Rozmiar: 1,43 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1497

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - WarCraft: Orcs and Humans

  • Pentium 60MHz
  • 16MB RAM
Opis - WarCraft: Orcs and Humans
WarCraft: Orcs and Humans to gra strategiczna, która swoją premierę miała w 1994 roku. Tytuł ten jednak zasługuje na uwagę, ze względu na to, że stworzony został przed studio Blizzard i dał początek niezwykle popularnej serii gier strategicznych.

Fabuła gry skupia się na zaciekłym konflikcie pomiędzy ludźmi i orkami. Od nas zależy, po czyjej stronie się opowiemy, a co za tym idzie jaka będzie nasza rola, w wojnie o krainę zwaną Azeroth. Możemy stać się bezlitosnymi najeźdźcami, którzy bez skrupułów niszczą wszystko co napotkają albo obrońcami krainy, którzy muszą zrobić co w ich mocy by odeprzeć bezwzględny atak.

Dość typowa rozgrywka


Mechanika rozgrywki w WarCraft: Orcs and Humans, opiera się na rozwinięciu pewnych pomysłów, znanych z gier strategicznych takich jak Dune II. Wprawdzie nadal, mamy do czynienia z budową bazy i szkoleniem wojsk. Jednak tym razem, musimy się zatroszczyć o pozyskiwanie dwóch typów surowców. Wprowadzono też większe zróżnicowanie typów misji, które nie zawsze związane są z budową bazy. Sprawia to, że czasami dysponujemy ograniczonymi siłami, które musimy w rozsądny sposób wykorzystać, do zrealizowania celu. Gra składa się w sumie z ponad 20 misji, które podzielono równomiernie na każdą ze stron.

Spotkanie z klasyką


Gra WarCraft: Orcs and Humans­ nieco razi już przestarzałą grafiką jednak należy do grona klasyków, którym wady takie jak archaiczna grafika wybacza się, większą uwagę skupiając na rozgrywce, która nawet dziś dostarcza wiele frajdy. Tym bardziej, że muzyka jakiej mamy okazję słuchać, w czasie wykonywania kolejnych misji jest niezwykle klimatyczna i w jej wypadku upływ czasu, z pewnością nie jest tak odczuwalny.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WarCraft: Orcs and Humans