Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warcraft III: Reign of Chaos

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.12.2008
Rozmiar: 99.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 11131

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warcraft III: Reign of Chaos

  • Procesor: min. 600 MHz
  • Pamięć RAM: 256 MB
  • Karta graficzna: 35 MB, 3D
  • Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 8.1
Opis - Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III: Reign of Chaos to przełomowa część, dla niezwykle znanej serii gier strategicznych. Tym razem, pracownicy studia Blizzard włożyli wiele wysiłku w to by naprawić błędy, które były dokuczliwe, w dwóch poprzednich częściach.

Główną zmianą jest więc spore zróżnicowanie ras, których tym razem mamy cztery do dyspozycji. Do znanych już ludzi i orków, dołączyły nocne elfy oraz nieumarli. Już na samym początku zauważymy, że każda z ras oferuje nam nieco odmienny styl prowadzenia rozgrywki. Różnią się one od siebie diametralnie, więc każdy bez trudu znajdzie rasę, która będzie odpowiadać jego indywidualnym preferencjom, dotyczącym stylu gry.


Wybierz swojego herosa­


Nowością w Warcraft III: Reign of Chaos są też bohaterowie o zróżnicowanych umiejętnościach. Zdobywają oni stopniowo doświadczenie, które ma wpływ na dostęp do nowych zdolności a także siłę. W trakcie wykonywania kolejnych misji, możemy też natrafić na artefakty, które zwiększają potencjał naszych bohaterów. Wykorzystanie tych potężnych jednostek, niewątpliwie potrafi przechylić na naszą korzyść losy wielu bitew. Warto więc, troszczyć się o to by nie stracić w walce bohatera. Wprawdzie możemy go wskrzesić, jednak proces ten trwa dość długo i przez ten czas musimy sobie radzić bez jego wsparcia, a możemy być pewni, że nasz wróg nie zmarnuje tak doskonałej okazji na pokonanie nas.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany


Istotną nowością Warcraft III: Reign of Chaos jest też oprawa graficzna, która wreszcie stała się trójwymiarowa. Możemy dzięki temu, podziwiać znacznie bardziej szczegółowe modele jednostek a także krainę Azeroth, która dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika graficznego, prezentuje się dużo okazalej. Większą uwagę poświęcono również fabule, która jest znacznie bardziej zawiła, niż historie opowiedziane we wcześniejszych częściach. Oczywiście w Warcraft III: Reign of Chaos, nie mogło zabraknąć możliwości rozgrywki online z wykorzystaniem serwerów Battle.net. Pojedynki sieciowe możemy toczyć w różnych trybach, które mogą stawiać przed nami, niezwykle zróżnicowane cele.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warcraft III: Reign of Chaos

dodał: ~Very nice site! , 04.06.2010

Very nice site!

dodał: ~ Hello! edcgkff interesting edcg , 04.06.2010

Hello! edcgkff interesting edcgkff site!

dodał: ~Very nice site! , 04.06.2010

Very nice site!

dodał: ~ Hello! dfbcgae interesting dfbc , 04.06.2010

Hello! dfbcgae interesting dfbcgae site!

dodał: ~Very nice site! , 01.06.2010

Very nice site!

dodał: ~marek , 28.11.2009

ile to ma mega