Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warcraft II: Tides of Darkness

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.08.2009
Rozmiar: 10.34 MB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 2877

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warcraft II: Tides of Darkness

  • Pentium 133
  • 32 MB
Opis - Warcraft II: Tides of Darkness
Warcraft II: Tides of Darkness stanowi kolejną odsłonę, serii gier strategicznych od firmy Blizzard. Przedstawia nam ona kolejny akt zmagań w Azeroth. Orkowie nie porzucili zamiaru podbicia królestwa ludzi. Mimo klęski jaką ponieśli we wcześniejszym konflikcie, nadal dążą do ekspansji na drodze, której stoją właśnie ludzcy osadnicy.

Hordy powracają


Konflikt jest więc nieunikniony a jego skutki mogą okazać się tragiczne dla obydwu stron. Musimy podjąć decyzję czy staniemy po stronie dobra, wspierając ludzi w obronie przed brutalną inwazją.

Mamy też możliwość poparcia orków w ich dążeniach do ekspansji terytorialnej, która prowadzona jest kosztem innych nacji. Warto jest wypróbować rozgrywkę po obu stronach konfliktu, gdyż umożliwi to spojrzenie na krwawy konflikt z dwóch, zupełnie różnych punktów widzenia. Autorzy zadbali o to by zależnie od dokonanego wyboru, rozgrywka była bardziej zróżnicowana. Dlatego też, mamy do dyspozycji jednostki specjalne, którymi są gryfy (w przypadku ludzi) a także smoki (dostępne dla orków). Nowością są też dodatkowe rasy, które w Warcraft II: Tides of Darkness pojawiają się w roli sojuszników, obydwu stron konfliktu. Na naszej drodze napotkamy elfy, ogry a także p­rzedstawicieli kilku innych ras.

Zbyt mało nowości


Fani pierwszej części gry, z pewnością nie będą zaskoczeni tym, co oferuje Warcraft II: Tides of Darkness. Rozgrywka stanowi pewnego rodzaju ewolucję, która jednak może zostawiać u graczy uzasadniony niedosyt, gdyż największe wady pierwowzoru pozostały. Mowa głównie, o braku zasadniczych różnic pomiędzy poszczególnymi rasami, których jednostki poza wyglądem, nie różnią się praktycznie niczym.

 Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warcraft II: Tides of Darkness