Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War of Legends

Kategoria: Strategiczne
Producent: Jagex
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - War of Legends
Gry strategiczne to nie tylko prowadzenie do boju wielkich armii, ale też i tytuły, w których rozwijamy i rozbudowujemy. Jednym z takich tytułów jest War of Legends. Do tej gry nie potrzebujemy mocnych kart graficznych czy procesorów. Wystarczy jedynie połączenie z siecią i dowolna przeglądarka. Jest to bowiem przeglądarkowy RTS, a wszystko, co należy zrobić, aby się nim bawić, to darmowa rejestracja. Nie jest potrzebny download klienta War of Legends czy też jakiegokolwiek pliku. Wszystko, czego potrzebujemy do zabawy, znajduje się na serwerach gry.

A o co chodzi w War of Legends? Przenosimy się tutaj do świata osadzonego w starożytnych, chińskich legendach i wcielamy w lorda. Startujemy mając zaledwie kilka budynków, jednak w miarę postępów w zabawie rozbudowujemy swoje włości. Oczywiście musimy mieć cały czas gotową do walki armię – sąsiedzi (czyli inni gracze) patrzą dość nieprzychylnie na nasz rozwój. Oczywiście również i my możemy atakować nieprzyjaciół.

War of Legends to wciągający tytuł, który miłośnikom strategii toczących się w czasie rzeczywistym powinien przypaść do gustu. Niestety, nie ma wydania tego tytułu po polsku, dlatego też do zabawy przyda się znajomość języka angielskiego. Można ewentualnie poszukać spolszczenia lub poradników w Polsce. Warto też dodać, że możemy spersonalizować swojego lorda  wybieramy płeć i jego awatara. Oczywiście tytułem tym mogą zainteresować się nie tylko wirtualni stratedzy, ale także wszyscy miłośnicy chińskich klimatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: War of Legends