Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War Leaders: Clash of Nations

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Enigma Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - War Leaders: Clash of Nations

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
Opis - War Leaders: Clash of Nations
War Leaders: Clash of Nations to klasyczna, wojenna gra strategiczna, w której mamy możliwość pokierowania losami jednego z siedmiu głównych państw okresu drugiej wojny światowej.
Gra swoją mechaniką przypomina nieco produkcje serii Total War. Gra podzielona jest na część strategiczną gdzie zarządzamy naszym państwem, budujemy i ulepszamy jednostki wojskowe (przeszło 350 typów), planujemy działania dyplomatyczne i szpiegowskie, rozwijamy dostępne technologie i zarządzamy surowcami. Bitwy rozgrywane są natomiast na mapie taktycznej gdzie w czasie rzeczywistym dowodzimy naszymi oddziałami. W grze występują również prawdziwy, historyczni generałowi i bohaterowie poszczególnych państw, którzy mają istotny wpływ na np. morale naszych oddziałów. Gra posiada bardzo ładną grafikę trójwymiarową, odziały, mapy i starcia prezentują się bardzo korzystnie. War Leaders: Clash of Nations posiada kilka trybów zgodności historycznej, tak więc możemy postawić na maksymalny realizm zarówno w mechanice rozgrywki jak i w kolejności wydarzeń, które w tym wypadku będą biegły zgodnie z podręcznikiem historii lub popuścić wodze fantazji i wykreować zupełnie fikcyjny konflikt w ramach realiów drugiej wojny światowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: War Leaders: Clash of Nations

dodał: ~??? , 29.09.2009

jak to pobrać\n