Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War in the Pacific: Admiral's Edition

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Henderson Field Designs
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.09.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - War in the Pacific: Admiral's Edition

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 1 GB HDD,
Opis - War in the Pacific: Admiral's Edition
Niegdyś dość dużą popularnością cieszyła się gra strategiczna War In the Pacific. W lipcu 2009 roku firma Matrix Games postanowiła sprawić prezent jej fanom i wydała War in the Pacific: Admiral's Edition, będący samodzielnym dodatkiem do gry. Jeśli lubisz dobre strategie, powinieneś zwrócić na niego uwagę. Niestety, wydawca nie zdecydował się na publikację wersji demo War in the Pacific: Admiral's Edition do pobrania, dlatego też musi wystarczyć Ci poniższy opis.

W stosunku do podstawki wprowadzono tu sporo zmian i ulepszeń. Zaczynając od zmiany rozmiaru heksu – z 60 mil morskich na 40 – po system zarządzania flotą. Nadto zmieniono takie rzeczy jak system punktów nawigacyjnych, a także interfejs oraz pojemność portów. Podobne zmiany zaszły w lotnictwie i systemie walk powietrznych. Niestety, brak wersji demonstracyjnej sprawia, że nie możesz przetestować zmian przed zakupem pełnej wersji gry. Tytuł ten to gratka dl miłośników prawdziwych strategii – nie stawiających na cuda graficzne, ale na system zarządzania i wydawania rozkazów. Nie licz na pomoc – nie istnieją żadne kody War in the Pacific: Admiral's Edition. Musisz więc naprawdę dobrze sterować swymi wojskami podczas konfliktu amerykańsko-japońskiego, aby odnieść sukces.

Chociaż download War in the Pacific: Admiral's Edition za darmo nie jest możliwy, to możesz przekonać się o wyglądzie dodatku patrząc na załączone do tego opisu obrazki z gry.  Odwiedź też stronę wydawcy tego tytułu, aby zobaczyć trailer War in the Pacific: Admiral's Edition. Masz tam także galerię obrazków – możesz pobierać obrazki z War in the Pacific: Admiral's Edition za free. Niestety, nie ukazała się póki co wersja War in the Pacific: Admiral's Edition pl. Jeśli więc chcesz mieć War in the Pacific: Admiral's Edition po polsku, musisz o zakupie oryginalnej gry zainstalować do niej spolszczenie War in the Pacific: Admiral's Edition.

Jeśli jesteś posiadaczem tego tytułu, z pewnością zainteresuje Cię wieść, że ukazała się łatka do gry. Patch War in the Pacific: Admiral's Edition jest dostępny na naszych stronach za darmo. Ściągnij łatkę War in the Pacific: Admiral's Edition ze stron pobierz.pl i ciesz sie bezproblemową zabawą. Warto dodać, że gra będzie płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w War in the Pacific: Admiral's Edition mając Windows 7, Vista i XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: War in the Pacific: Admiral's Edition