Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Victoria 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Paradox Intertactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Rozmiar: 355 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 462

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Victoria 2

Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Victoria 2
Victoria 2 to tytuł, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom strategii. Ta produkcja przenosi graczy do XIX wieku, pozwalając objąć przywództwo nad jednym z krajów i poprowadzić go od 1835 roku aż pod 1939. Jako że jest dostępne demo Victoria 2, każdy może samemu sprawdzić, jak wygląda rozgrywka w tym tytule.

Autorzy gry oddali do dyspozycji wszystkie instrumenty władzy – od aspektu militarnego po politykę i dyplomację. Dlatego też gameplay Victoria 2 uwzględnia takie rzeczy jak produkcję w fabrykach, zawieranie umów handlowych i paktów obronnych czy też oczywiście operacje militarne. Dla wygody graczy istnieje tu opcja częściowego zautomatyzowania niektórych czynności. Pobierz Victoria 2 w wersji demonstracyjnej i zobacz samemu, jak prezentuje się to w praktyce. Mamy też na naszych stronach filmiki wideo prezentujące rozgrywkę.

Dostępna w wersja demonstracyjna za darmo Victoria 2 pozwala na zapoznanie się z metodami zwoju naukowego – który jest dość istotnym czynnikiem w zabawie. Dodatkowo mamy tu wydarzenia historyczne,  które znacznie wpływają na obraz świata. Ostrzegamy, że przyda się znajomość angielskiego do zabawy – ani demo, ani pełna wersja Victoria 2  nie są po polsku.

Z gry mogą korzystać tylko posiadacze komputerów. Nie istnieje wersja Victoria 2 na Xbox, PS3 ani inną konsolę. Posiadacze wersji Victoria 2 na PC mogą zapisać końcowy stan gry i wyeksportować go do innej produkcji Paradox Interactive – Hearts of Iron III, zyskując w ten sposób kontynuację.
Przed pobraniem wersji demo gry zapraszamy do zapoznania się z jej trailerem i gameplayem – są one na sąsiednich stronach naszego portalu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Victoria 2

dodał: ~mietek , 08.03.2011

Zapowiada się ciekawie.