Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Us And Them: Heroes Bonanza

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ice Hole Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.12.2010
Rozmiar: 368 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 239

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Us And Them: Heroes Bonanza

procesor: 1 GHz AMD lub Intel, karta graficzna: 256 MB, pamięć: 512 MB RAM, wymagana ilość wolnego miejsca: 1.2 GB
Opis - Us And Them: Heroes Bonanza
Us And Them: Heroes Bonanza to dość nietypowa gra strategiczna. Dlaczego nietypowa? Otóż nie zobaczymy tu czołgów, samolotów, ani też oddziałów piechoty. Akcja zabawy osadzona jest w czasach Zimnej Wojny, zaś celem poczynań przeciągnięcie całego śwaita na swoja stronę. Jak można tego dokonać? Sposobów jest wiele i jak można ironicznie dodać – są one jak najbardziej prawdziwe. Używamy szpiegów, przekupstwa, a także zabójców. Brzmi ciekawie? Z pewnością, jednak nie można pograć w Us And Them: Heroes Bonanza za darmo. To tytuł komercyjny, jednak można przetestować jego gameplay dzięki wersji demo.

Download Us And Them: Heroes Bonanza w tym wydaniu pozwoli na zapoznanie się z rozlicznymi opcjami występującymi w grze. Bardzo ważne są tu pieniądze – to właśnie one stanowią główną broń w walce o światową dominację. Dzięki nim można dokonywać aktów sabotażu, wspierać rewolucje czy też opłacać coraz lepszych agentów. W przeciwieństwie do innych gier strategicznych, w Us And Them: Heroes Bonanza nie wygrywa ten, kto ma więcej wojsk, ale ten, kto sprawniej kieruje poczynaniami wywiadu. Jeśli chodzi o system zabawy, sklasyfikujemy ta grę jako strategia turowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy gracz ma sporo czasu do namysłu i zaplanowania kolejnych akcji.

Downlaod wersji demo Us And Them: Heroes Bonanza polecamy osobom znającym język angielski. Jak do tej pory żaden z polskich wydawców nie wyraził zainteresowania publikacja tego tytułu po polsku i nic nie wskazuje na to, aby szybko wydano Us And Them: Heroes Bonanza po polsku. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Us And Them: Heroes Bonanza

dodał: ~:D , 20.06.2013

JEST TO FAJNA GRA