Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Universe at War: Earth Assault

Kategoria: Strategiczne
Producent: Petroglyph
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.04.2009
Rozmiar: 1,25 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 241

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Universe at War: Earth Assault

  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
Opis - Universe at War: Earth Assault

Pobierz darmowe demo gry Universe at War: Earth Assault!

Universe at War: Earth Assault jest grą strategiczną osadzoną w realiach przyszłości. Rasa zwana Hierarchy ma chrapkę na bogactwa naturalne Ziemi i oczywiście nie zamierza dostać ich na drodze handlu. Ludzkość nie miałaby szans w starciu z nimi, gdyby nie to, że oponenci najeźdźców - rasa Novus - postanowili ją wesprzeć. Dochodzi do wojny, a jakby mało było zamieszania, w konflikt włącza się trzecia rasa gwiezdnych przybyszów - Masari.

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Universe at War: Earth Assault i przystąp do bezpardonowej walki. Otrzymasz tu dwie pierwsze misje z kampanii Hierarchy, które ukażą Ci możliwości tej świetnej gry. Będziesz dysponować potężnymi maszynami kroczącymi najeźdźców, którym wskażesz cel ataku. Mogą one w marszu dokonywać modyfikacji, przez co zyskują całkiem nowe cechy - pobierz demo gry i wypróbuj je. Wszystko w pełnym trójwymiarze, ze wspaniałymi animacjami i doskonałym soundtrackiem.

Bezpłatne demo gry strategicznej Universe at war: Earth Assault zaprezentuje Ci możliwości pełnej wersji, w której otrzymujesz trzy kampanie (po jednej dla każdej strony konfliktu) oraz tryb multiplayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Universe at War: Earth Assault