Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unity of Command

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: 2x2 Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Unity of Command

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz,

Pamięć: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7),

Grafika:  256 MB (GeForce 6600 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 100 MB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - Unity of Command
W erze przebajerowanych i niekiedy mocno przesadzonych graficznie gier strategicznych, produkcje stricte turowe mają niewielką szansę na to, by zostać odpowiednio zauważone. Unity of Command ma szansę to zmienić.

Jak wynika ze wstępu jest to strategia turowa, która ma na celu odświeżenie, tego zapomnianego już nieco gatunku. Opisuje ona wydarzenia wojenne, jakie miały miejsce na całym wschodnim froncie w latach 1942-43, tj. obejmuje m.in. słynną bitwę o Stalingrad. Fanatycy okresu wojennego wiedzą doskonale, że owa kampania stanowiła punkt zwrotny w całej II Wojnie Światowej, toteż decyzje militarne, jakie przyjdzie nam dokonywać, mają niebagatelne, historyczne znaczenie.

Co ciekawe Unity of Command nie jest kolejną, nudną grą turową (używam słowa „nudną” ponieważ często rozwiązania zaimplementowane w tego typu grach po kilku godzinach stają się niezwykle męczące). W produkcie studia 2x2 Games postawiono przede wszystkim na interesującą i intensywną rozgrywkę, co oczywiście nie oznacza, że braknie w niej strategii. Do dyspozycji, w zależności od swoich upodobań, mamy wojska Radzieckie, bądź Trzeciej Rzeszy. Każda armia dysponuje niepowtarzalnymi jednostkami oraz umiejętnościami specjalnymi, niejednokrotnie potrzebnymi na polu bitwy. Oczywiście żołnierze, czołgi, jak również otoczenie są wiernie odwzorowane, toteż maniacy wojskowości wszelkiej postaci, poczują się, jak w domu.

Do rozegrania mamy 17 scenariuszy, jak również ciekawe tryby o nazwie „what-if”, dzięki którym moglibyśmy przeprowadzić symulację zdarzeń, gdyby ich losy zanegowały historię. Graficznie produkt prezentuje się ubogo, nie mniej jednak został naprawdę dopracowany, toteż nie uświadczymy żadnych, specjalnych błędów technicznych. Dla prawdziwych fanów, stworzono również tryb multiplayer.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Unity of Command