Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ufo Enemy Unknown

Kategoria: Strategiczne
Producent: MicroProse
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8669

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Ufo Enemy Unknown

  • Procesor: 386DX 43MHz
  • Pamięć: 4MB RAM
Opis - Ufo Enemy Unknown

Ufo Enemy Unknown to jedna z bardziej oryginalnych gier lat 90tych, która jest połączeniem gry strategicznej, symulatora oraz cRPG. Gra została wydana przez Microprose i stanowi pierwszą część serii X COM. W grze kierujemy poczynaniami organizacji mającej na celu ochronę ludzkości przed atakami kosmitów. W X-Com Ufo Enemy Unknown możemy zarówno zajmować się zaopatrzeniem projektu w odpowiednie budynki, broni oraz laboratoria, które budujemy dzięki dotacjom z różnych państw świata, a także możemy przejść do działań taktycznych i wysyłać nasze oddziały do walki z wrogiem. To połączenie dwóch elementów stanowi o sile tego tytułu.


Warto zagrać w demo Ufo Enemy Unknown i sprawdzić tą grę, gdyż jej następczynie już nie są tak dopracowane jak pierwowzór. Ufo Enemy Unknown jest po polsku co zawdzięczamy firmie Cenega, a więc polskiemu dystrybutorowi tej gry. Jeżeli ktoś posiada anglojęzyczną wersję tej gry to może pobrać spolszczenie do Ufo Enemy Unknown, które jest dostępne na wielu stronach o grze w sieci.


Mogą niestety wystąpić problemy z uruchomieniem Ufo Enemy Unknown pod Windows 7, jak i pod Windows XP, gdyż gra ta działa w oparciu o MS-DOS i może wymagać uruchomienia jej w trybie zgodności lub ściągnięcia odpowiedniego patcha. Wersja Ufo Enemy Unknown pl do pobrania w naszym serwisie pozwala na spenetrowanie świata X-COM i zapoznanie się z rozgrywką. Download Ufo Enemy Unknown zajmuje bardzo mało czasu, gdyż plik instalacyjny ma ok. 3MB. W Internecie można znaleźć także masę dodatków, patchy do Ufo Enemy Unknown za free, dzięki czemu gra ta jest ciągle bardzo popularna.


Pobierz Ufo Enemy Unknown za darmo i ocal świat przed przybyszami z innych planet.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ufo Enemy Unknown