Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tycoon City: New York

Kategoria: Strategiczne
Producent: Deep Red Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.10.2011
Rozmiar: 629.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 399

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tycoon City: New York

Procesor: 1.8 GHz,

RAM: 256MB

Karta graficzna: musi posiadać przynajmniej 64 MB pamięci

Miejsce na dysku: 3.5 GB

Opis - Tycoon City: New York

W Tycoon City: New York zajmujemy się tworzeniem firmy, z której musimy uczynić lidera rynku. Przyjdzie nam działać na terenie dość dużego miasta, więc z pozoru może się wydawać, że jest to niezwykle proste. Jednak prędko uświadomimy sobie, jakiego wyzwania się podjęliśmy.

Oczywiście na samym początku rozgrywki, nasze środki finansowe są bardzo ograniczone. Stać nas więc na postawienie jednego, niezbyt atrakcyjnego budynku. Jednak z czasem, gdy nasza nieruchomość zacznie przynosić zyski, będziemy mogli dalej inwestować, dzięki czemu stopniowo nasze dochody będą coraz większe. Mamy też możliwość modernizowania oraz przebudowywania należących do nas nieruchomości, tak by czynić je nowoczesnymi i atrakcyjnymi.

Sposobów na zarabianie pieniędzy jest naprawdę wiele. Możemy organizować koncerty czy też zakładać kluby, które zapewnią mieszkańcom rozrywkę. Jest to tylko niewielka niewielka część, możliwości jakimi dysponujemy. Każdy będzie musiał zdecydować, na  jakim rodzaju działalności oprzeć swoje imperium. Tycoon City: New York oferuje nam dość złożoną mechanikę rozgrywki, dlatego nie wystarczy jedynie wybrać odpowiedniej lokalizacji pod nasze nieruchomości. Mieszkańcy miasta mają swoje określone potrzeby, których zaspokojenie jest kluczem do biznesowego sukcesu. Oczywiście jest to niezwykle wymagające wyzwanie, nie tylko z powodu odmiennych wymagań ale też dość zróżnicowanej, zasobności portfeli naszych potencjalnych klientów. Podczas rozwoju imperium biznesowego w Tycoon City: New York, musimy liczyć się również z poziomem reputacji, którą bardzo łatwo stracić a jej odbudowanie jest procesem niezwykle czasochłonnym. Dzięki wykorzystaniu trójwymiarowej oprawy graficznej, miasto prezentuje się bardzo dobrze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tycoon City: New York