Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico: Rajska Wyspa

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: PopTop Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.10.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tropico: Rajska Wyspa

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Tropico: Rajska Wyspa

Tropico: Rajska Wyspa pl (tropico paradise island) to dodatek do strategii ekonomicznej Tropico stworzonej przez PopTop Software, firmy znanej przede wszystkim z Railroad Tycoon. Niestety nie zostało wydane Tropico: Rajska Wyspa w wersji demo, ale jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda dodatek Tropico: Rajska Wyspa, pobierz screeny z naszej galerii (albo zobacz w sieci przedstawiający Tropico: Rajska Wyspa trailer). W grze tropico rajska wyspa, podobnie jak w podstawce, kierujemy działaniami dyktatora na małej wyspie tak, by zaczęła się rozwijać ekonomicznie. Aby poznać gameplay w Tropico: Rajska Wyspa, ściągnij demo gry Tropico. Wciąż nie wiemy, jak zachowa się Tropico: Rajska Wyspa na windows 7.

Zarządzaj swoim państewkiem w tropico rajska wyspa tak, by bogaciło się i rozwijało. Dodatek oddaje nam do dyspozycji 20 nowych scenariuszy, wiele nowych budynków i atrakcji oraz nowych turystów, w tym Eco-Tourist, o którego potrzeby musimy zadbać prowadząc mądrą politykę. Zobacz screeny z Tropico: Rajska Wyspa za free lub kliknij w opisie gry Tropico na link download, by poznać tropico paradise island przez jej pierwowzór. Do gry Tropico: Rajska Wyspa istnieją kody ułatwiające rozgrywkę – te same, które działały w podstawce. Pamiętaj też, by zaktualizować grę instalując do Tropico: Rajska Wyspa najnowszy patch (ściągnij go z naszej strony lub szukaj Tropico: Rajska Wyspa download patch). Przypominamy, że choć nie ma wersji demonstracyjnej Tropico: Rajska Wyspa do pobrania, można zagrać za darmo w podstawkę Tropico lub w kolejną część, Tropico 2.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tropico: Rajska Wyspa

dodał: ~marti , 10.10.2016

Fajna Gierka

dodał: ~aleks , 20.08.2013

fajna gra