Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico 4

Kategoria: Strategiczne
Producent: Heamimont Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Rozmiar: 1,5 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 547

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tropico 4

Procesor: wielordzeniowy o taktowaniu 2 GHz

2 GB pamięci RAM (w przypadku systemu Vista oraz 7 zalecane są 4GB)

Karta graficzna posiadająca 512 MB pamięci (zalecana karta to GeForce 8800 lub wydajniejsza)

5 GB miejsca na dysku

Opis - Tropico 4

W Tropico 4 ponownie stajemy się odpowiedzialni, za losy małego państwa położonego na wyspie. Podejmując odpowiednie decyzje, musimy walczyć o poparcie mieszkańców.

Ważny jest wybór stylu rządzenia. To czy chcemy być bezwzględnym dyktatorem, który bez skrupułów rozprawia się z opozycją, czy też dobrym przywódcą, który dba o swoich obywateli, determinuje kształt rozgrywki. W grze musimy dbać o gospodarkę naszego niewielkiego kraju. W tym celu powinniśmy handlować z innymi państwami, które mogą nam dostarczyć dóbr, których nie jesteśmy w stanie sami wytworzyć a które są niezbędne do rozwoju. Oczywiście ekonomia to tylko jedna z wielu kwestii, które musimy mieć na uwadze w Tropico 4.

Warto dbać też o dyplomację i dobre stosunki z innymi krajami. Nie możemy również zapominać o rozwoju militarnym. Posiadanie silnej armii może być istotne, nie tylko tylko w przypadku zagrożenia ze strony innego państwa, ale też gdy pojawią się niepokoje społeczne. W obliczu problemów bardzo pomocni są ministrowie, którzy w Tropico 4 pełnią rolę doradców służących pomocą, gdy tylko tego potrzebujemy. Nie są oni jednak jedyną nowością, oprócz tego dodano około 20 nowych budynków, które mogą być przydatne nie tylko w dbaniu o zadowolenie naszych mieszkańców, ale też stan ekonomii kraju.

W grze musimy uważać na katastrofy naturalne, które mogą wyrządzić duże szkody na naszej wyspie. Dostępna kampania składa się z 20 misji i umożliwia zmierzenie się z wieloma wyzwaniami. Oprawa graficzna została znacznie udoskonalona względem poprzedniej części. Mimo, że nie jest szczególnie efektowna, to dzięki temu, że jest niezwykle kolorowa prezentuje się bardzo korzystnie. W Tropico 4 możliwość wykonywania zdjęć, które możemy umieścić na naszym profilu w serwisie Facebook.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tropico 4