Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico 2: Zatoka Piratów

Kategoria: Strategiczne
Producent: Frog City Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.10.2009
Rozmiar: 147 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1956

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tropico 2: Zatoka Piratów

  • Pentium III 650MHz,
  • 128MB RAM
Opis - Tropico 2: Zatoka Piratów

Gra tropico 2 po polsku wydana jako tropico 2 zatoka piratów (ang. tropico 2 pirates cove) to kontynuacja strategii ekonomicznej Tropico, tym razem opracowana przez studio Frog City Software. Tak jak w pierwszej części, chodzi tu o dobre zarządzanie ludzką zbiorowością, tym razem nie wcielasz się jednak w rolę tyrana na wyspie, ale jako król piratów bierzesz w posiadanie piracką kryjówkę, czy raczej bazę na jednej z wysp. Podobnie jak inne ekonomiczne gry strategiczne, tropico 2 pl wymaga od Ciebie umiejętności podejmowania dobrych decyzji, które będą rozwijały rządzoną przez Ciebie społeczność przede wszystkim pod względem ekonomicznym. W wydane w 2003 r. tropico 2 za darmo możemy zagrać dzięki wersji demonstracyjnej wypuszczonej przez wydawców z Gathering Developers – dające przedsmak rozgrywki w tropico 2 demo zawiera całe dwa scenariusze z pełnej wersji. Jeśli więc nie znasz jeszcze tropico 2, pobierz demo z naszej strony (link do tropico 2 download pod tekstem – wersja angielska; pełna wersja tropico 2 zawiera spolszczenie).

Fabuła gry osadzona jest w XVII-wiecznej rzeczywistości rozwiniętego transportu morskiego, co zapewnia nam możliwość zapewnienia naszej pirackiej społeczności porządnego życia, głównie na koszt europejskich mocarstw. Jak pokazuje przedstawiający tropico 2 trailer, musimy tak planować nasze działania, by zdobyć niezbędne surowce i sprzęt i wykorzystać je w kolejnych wyprawach. Musisz też zapewnić swoim podwładnym i druhom przyjemności życia, a więc takie, jakich piraci mogą wymagać. Wszystko to w scenerii egzotycznej wysepki z południowej półkuli  - screeny z tropico 2 do pobrania z naszej galerii. Grab i rządź, porywaj zakładników, by zmusić ich do pracy lub sprzedać za okup. W razie problemów z rozgrywką, wykorzystaj w tropico 2 kody ułatwiające wiele kwestii. Poszczególni piraci mają swoje specjalizacje – trzeba zadbać o równowagę w umiejętnościach korsarskiej populacji, by mogła sobie poradzić z różnorodnymi stojącymi przed nią zadaniami.

Pamiętaj też, by ściągnąć najnowszy, aktualizujący grę tropico 2 patch, jeśli posiadasz pełną wersję gry. Jeśli zaś jeszcze nie grałeś/-aś w tropico 2, ściągnij demo korzystając z poniższego linka (wersja demonstracyjne tropico 2 za free pozwala rozegrać 2 scenariusze). Ze wstępnych ustaleń wynika, że tropico 2 pójdzie na windows 7, tak jak i na viście, bez problemu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tropico 2: Zatoka Piratów