Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico

Kategoria: Strategiczne
Producent: PopTop Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.10.2009
Rozmiar: 172.65MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4119

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tropico

  • Pentium II 233MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Tropico
Gra tropico pc to strategia ekonomiczna z 2001 roku (tuż po światowej premierze ukazało się też Tropico po polsku), w której . Jeśli nie znasz jeszcze popularnej serii Tropico pobierz demo gry. Za jej stworzenie odpowiada PopTop Software, producent Railroad Tycoon. Wersja demonstracyjna Tropico do pobrania przez link pod tekstem.

Który mężczyzna od czasu chłopięcych lektur nie marzył o byciu władcą, która kobieta nie chciała zostać egipską królową…? W Tropico pl masz szansę zrealizować bardzo ludzkie marzenie o rządzeniu, jak i to związane z potrzebą egzotyki – otóż stajesz się tu karaibskim dyktatorem, który bierze we władanie jedną z wysepek nieistniejącego w rzeczywistości archipelagu. Zacznij swoją karaibską przygodę już teraz i ściągnij Tropico w wersji demo (link tropico 1 download poniżej). Jako że jest to strategia ekonomiczna, musisz okazać się rozumnym władcą, który zadba o interesy swojego państwa i podniesie je z upadku, przynosząc czasy prosperity, za co z pewnością będziesz chwalony w legendach jeszcze wielu pokoleń. Zagraj w Tropico za darmo i jeśli nie znasz jeszcze serii Tropico ściągnij pierwszą część w polskiej wersji językowej (zamieszczone w Tropico spolszczenie przygotowała firma Play It).

W razie problemów z rozgrywką, wypróbuj w Tropico kody ułatwiające wiele zadań. Pamiętaj też, by zaktualizować pełną wersję Tropico ściągając patch do gry. Ze względu na odległą datę powstania, nie wiadomo, jak zachowa się Tropico na windows 7, jednak wiadomo już, że tropico i vista dogadują się znakomicie (grę należy uruchomić z uprawnieniami administratora). Nie zwlekaj i przejdź do linku Tropico download demo pod tekstem (rozgrywka w wersji demonstracyjnej Tropico oczywiście free).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tropico