Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Travian

Kategoria: Strategiczne
Producent: Travian Games GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Travian

Przeglądarka: Internet Explorer, Opera, Mozilla
Opis - Travian

Travian to gra opierająca się na rozbudowywaniu swojej wioski, a wraz z czasem własnych osad. Jeżeli wciągnie Cię na dobre to możesz się nieźle pogubić w ilości osad. By dojść do tego etapu trzeba przeciwstawić się atakom przeciwników (sąsiadów), którzy będą konkurować o zdobycie jak największych dóbr.

Travian to gra nie tylko opierajaca się na ekonomii. Bardzo ważnym elementem jest wojsko- armia. Będzie ono bronić twoich surowców tak bardzo potrzebnych do dalszej rozbudowy wioski.

Sposób grania definiuje także plemię które będziemy prowadzić. Do wyboru twórcy gry oddali nam: Germanów, Galów i Rzymian. W zależności kogo wybierzemy, tak będzie wyglądała dalsza gra. Germanowie nastawieni są na atakowanie, Galowie mają doskonała defensywę natomiast najbardziej uniwersalne, a co za tym idzie najbardziej uniwersalne jednostki maja Rzymianie.

W grze istnieją cztery rodzaje surowców: drewno, glina, żelazo i zboże. Każdy budynek do dalszej rozbudowy potrzebuje każdego z nich, dlatego też rozwój osad musi być równomierny. Oczywiście na początku istnieją surowce, których zużywa się mniej (żelazo), jednak w późniejszych etapach wszystko się wyrównuje i nie ma potrzeby szybkiego przestawiania gospodarki na kolejne typy wydobycia. Najlepszym rozwiązaniem jest rozwój równomierny.

Podsumowując, Travian to strategia bardzo czasochłonna i wciągająca (jak każda gra tego typu). Jednakże dużym plusem jest możliwość poznania nieograniczonej ilości nowych osób i doskonała zabawa.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Travian

dodał: ~peyo , 20.09.2009

przeciez to gra w przegladzrce to poco sciagac?