Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transport Tycoon Deluxe

Kategoria: Strategiczne
Producent: Microprose Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2008
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 24830

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Transport Tycoon Deluxe

Każdy komputer, który uruchomi jakikolwiek z systemów operacyjnych Windows począwszy do wersji 95.
Opis - Transport Tycoon Deluxe
Transport Tycoon Deluxe to kultowa gra strategiczna i ekonomiczna polegająca na zarządzaniu przedsiębiorstwem transportowym.

Mimo sędziwego jak na grę komputerową wieku Transport Tycoon Deluxe ma ciągle rzesze stałych fanów na całym świecie, jak również, co można zaobserwować śledząc forma internetowe poświęcone grze - zdobywa ciągle nowych. Bardzo wielu graczy uważa, że w swojej kategorii gra ta ciągle jest niedoścignionym wzorem, jak również plasuje się w ścisłej czołówce gier w ogóle. Prezentowana tutaj wersja została przygotowana dla nieco nowszych komputerów i nie wymaga użycia emulatora.

Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, do wyboru jest kilka scenerii min. klasyczna, pustynna, zimowa etc., w każdej zaś z nich dostępne są liczne mapy i scenariusze. Gra polega na konstrukcji infrastruktury transportowej (drogi, kolej, wytyczanie szlaków morskich i lotniczych, stacje kolejowe, lotniska etc.) i przewożeniu za pomocą dostępnych pojazdów (ogromna liczba typów ciężarówek, pociągów statków i samolotów - a wraz z upływem czasu pojawiają się nowe modele) towarów (kilkanaście rodzaji - min. zboże, węgiel czy ropa) i pasażerów pomiędzy odpowiednimi fabrykami, miastami itp. za co otrzymujemy stosowne ­wynagrodzenie, które przeznaczymy na dalsze inwestycje. Wszelkie elementy Transport Tycoon Deluxe posiadają bardzo wiele opcji i możliwości przez co gra jest bardzo skomplikowana i daje ogromną liczbę możliwości i strategii rozgrywki. W dalszym etapie zabawy gracz ma możliwość tworzenia niezwykle rozbudowanych sieci transportowych i skomplikowanych systemów semaforów w przypadku kolei czy nawet budowania własnych fabryk przetwarzających towary, istotne również będę relacje z władzami lokalnych miast, kampanie reklamowe czy pomoc w rozwoju lokalnych społeczności, natomiast dyrektorzy fabryk mogą oferować co jakiś czas specjalne subsydiowane ofert przewozu towarów, które przez pewien czas zapewnią nam ekstra zyski. Gra toczy się zarówno przeciwko graczom kontrolowanym przez komputer (tryb single player) jak i przeciwko żywym przeciwnikom za pośrednictwem sieci.
Wersja Deluxe to także łatwy w obsłudze edytor map i scenariuszy, poprawiona grafika i zwiększone AI graczy komputerowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transport Tycoon Deluxe

dodał: ~aster , 17.11.2010

jak zmaksymalizować ekran

dodał: ~Gracz , 21.10.2010

Aby uruchomic ta gre na windowsie trzega sciagnac pliki OpenTTD

dodał: ~ja , 10.08.2010

Ale po co pobierać TTD, jak istnieje otwarta wersja OpenTTD niewiarygodnie lepsza? : ) .

dodał: ~edas , 08.08.2010

zmien koncowke pliku na "zip" i otworz w win rar albo winzipie :P

dodał: ~Iq<0 , 12.07.2010

I teraz pojawia sie pytanie czy myślenie boli aż tak bardzo żeby go zaprzestać?\n\n1. ściągasz plik\n2. Klikasz go prawym przyciskiem myszy i naciskasz "Otwórz"\n3. Na zapytanie windowsa czy chcesz go otworzyć za każdym razem klikasz "Otwórz"\n4. Z listy programów wybierasz WinRar - optymistycznie zakładam ze go masz\n5. Powtórka z kroku trzeciego...\n6. wypakowujesz wszystko w jakiekolwiek miejsce\n7. klikasz dwukrotnie na plik Runme!.reg - to dodaje do rejestru wpis - tworzone są one rpzez wszystkie programy instalowane na Twoim kompie więc sie nie przejmuj jeżeli nie wiesz co to jest\n8. Uruchamiasz gre - jest tam kilka ikonek, poszperaj sobie - mi działało\n\nZ miejsca pragne podziękowac osobie która dodała mi możliwość ściągnięcia tej gry - stara, dobra gierka, aż sie łezka w oku kręci.

dodał: ~grosz , 08.06.2010

nie da sie uruchomic

dodał: ~dupoleks , 21.01.2010

fajna gierka lepsza od nfs shift czy call of duty !!!!!!!!!!!! a także mam 45 level\n

dodał: ~meg , 06.11.2009

jak nie chce działać to może przez DOSBoxa..

dodał: ~dd , 30.10.2009

nie wiem jak to sciongnonc\n

dodał: ~Plemnik , 30.06.2009

tez nie potrafie uruchomić\n

dodał: jasioland , 29.04.2009

jak uruchomic??