Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transport Giant

Kategoria: Strategiczne
Producent: JoWooD
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2011
Rozmiar: 56,7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 641

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Transport Giant

Procesor taktowany zegarem 800 MHz

256 MB pamięci RAM

Akcelerator 3D wyposażony w 64 MB pamięci

Opis - Transport Giant

XIX wiek, okres dynamicznego rozwoju gospodarczego to realia, w które przenosi nas gra Transport Giant. Zostajemy w niej właścicielem firmy transportowej a naszym zadaniem jest wykorzystanie rosnącego popytu, na usługi związane z przewozem towarów i ludzi.

Tytuł oferuje kilka kampanii, rozgrywanych na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Dla graczy, którzy nie lubią mieć narzuconych konkretnych zadań, przygotowano też mapy oferujące możliwość gry bez końca. Ilość środków transportu jakimi dysponujemy, jest naprawdę imponująca. W Transport Giant możemy wykorzystywać transport lądowy, morski oraz powietrzny.

To jaki wybierzemy, powinno zależeć od ilości przewożonego towaru a także jego rodzaju. Każdy generuje inne koszty, więc tylko dobre skalkulowanie możliwych przychodów, może zapewnić naszej firmie odpowiedni dochód. Do naszych zadań należy też wyznaczanie tras transportu, tak by towary lub ludzie dotarli na miejsce jak najszybciej. Pomocna w tym może być możliwość rozbudowy infrastruktury o dodatkowe mosty, tunele, które mogą w znaczny sposób skrócić drogę do punktu docelowego. Świat przedstawiony w grze, cechuje niezwykła różnorodność. Mamy okazję zobaczyć około 500 rodzajów różnego rodzaju budynków. Transport Giant dość wiernie oddaje realia historyczne. Rozgrywkę rozpoczynamy w roku 1850, dysponując niezwykle archaicznymi środkami transportu. Dopiero wraz z upływem czasu, zyskujemy stopniowo dostęp do samolotów, szybkiej kolei oraz innych nowoczesnych wynalazków. Przyjemna oprawa graficzna mimo, że ma już kilka lat, do dziś cieszy oko.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transport Giant