Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Traffic Giant

Kategoria: Strategiczne
Producent: JoWooD
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2011
Rozmiar: 20.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 794

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Traffic Giant

Procesor: 233MHz

RAM: 64MB

Opis - Traffic Giant

Jeśli korzystasz codziennie, z autobusów lub tramwajów i narzekasz regularnie na spóźnienia oraz tłok, to Traffic Giant jest grą idealną dla Ciebie. Pozwoli Ci ona zarządzać transportem miejskim, w jednej z wielu dostępnych lokalizacji.

Nie licz jednak na to, że jest to proste. Czeka Cię wiele wyzwań, takich jak niezadowoleni pasażerowie, korki czy nawet wypadki, które mogą znacznie nadszarpnąć Twoją reputację, jako solidnego przewoźnika. Przygodę z Traffic Giant rozpoczynamy, mając niewiele pieniędzy na koncie, na początek musimy więc je odpowiednio zainwestować. Pierwszym krokiem jest konieczność wyznaczenia linii autobusowej, która wygeneruje zysk. Warto przemyśleć jej przebieg, gdyż od tego jak zostanie zaprojektowana, zależy w dużej mierze rentowność.

Oprócz zaplanowania trasy, należy też pamiętać o konieczności wybudowania przystanków i zakupu autobusów, które będą obsługiwać naszą pierwszą linię. Już na tym etapie, czeka nas w związku z tym, też kolejny dylemat. Przystanki dzielą się na kilka rodzajów, różniących się od siebie komfortem, jaki zapewniają pasażerom. Musimy więc dopasować je odpowiednio, do ilości pasażerów korzystających z naszej linii. Dostępnych w Traffic Giant pojazdów, również jest kilka rodzajów. Mamy do dyspozycji autobusy, tramwaje, kolejki podmiejskie a także bardziej futurystyczne środki transportu, takie jak pociągi na poduszce magnetycznej. Oczywiście wszystkie one, różnią się od siebie nie tylko wizualnie. Cechuje je zróżnicowana pojemność oraz komfort, który zapewniają pasażerom. To tylko najważniejsze aspekty, o których musimy pamiętać.

Do naszych obowiązków, należy też ustalenie cen biletów na odpowiednim poziomie, tak aby zachęcić mieszkańców do porzucenia samochodów i skorzystania z komunikacji miejskiej. Musimy pamiętać o regularnym serwisowaniu naszego taboru, gdyż w przeciwnym wypadku, zacznie on ulegać awariom i wypadkom. Nie bez znaczenia są również kwoty, jakie przeznaczymy na promocję oraz szkolenie kierowców. W Traffic Giant bardzo ważny jest wizerunek naszej firmy. Dbać możemy o niego na kilka sposobów. Najważniejszy to oczywiście zapewnienie odpowiedniego poziomu, oferowanych usług. Inną możliwością jest zorganizowanie kampanii medialnej lub promocji, zakładającej np. darmowe przejazdy dla młodzieży uczącej się. Grafika w grze prezentuje się już dość przeciętnie. Mimo to, nadal jest wystarczająco przejrzysta i nie przeszkadza specjalnie w rozgrywce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Traffic Giant