Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Towns

Kategoria: Strategiczne
Producent: Towns Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 19,04 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 128

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Towns

Towns to strategia ekonomiczna z elementami strategii czasu rzeczywistego, która opiera się na dość przewrotnym pomyśle. Gracz zostaje wójtem wioski leżącej nieopodal wejścia do podziemi wypełnionych potworami oraz skarbami. Jak wiemy to z innych gier (zwłaszcza rpg), wioska taka jest zwykle ostatnim przystankiem śmiałków, którzy ruszają na eksplorację tych ponurych lokacji. Naszym zadaniem jest postawić budynki, jakimi mogliby być zainteresowani poszukiwacze przygód – jak na przykład karczmę czy kuźnię. Dzięki temu zostawiają oni we wiosce swoje złoto, co pomaga nam w rozbudowie wsi, dzięki czemu coraz więcej chętnych decyduje się na postój przed wyruszeniem w podziemia. Niestety, lokacja wioski ma także swoje minusy – od czasu do czasu zdarzyć się może, że z lochów wypełzną potwory, które ruszą na nasza osadę. Musimy wówczas pokierować obroną. Dobrym pomysłem jest także zatrudnienie poszukiwaczy skarbów jako najemników.


Towns dostępne jest w wersji demo, która pokazuje możliwości zabawy. Ponieważ mamy tylko angielska wersję językową, przyda się jego znajomość, aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje gameplay.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Towns