Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Creative Assembly
Data dodania: 01.09.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai

Pentium IV 2.6 GHz,

2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),

karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),

20 GB HDD,

Windows XP/Vista/7

Opis - Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai
Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai to kolejny DLC do ostatniej gry strategicznej Creative Assembly. Tym razem fabuła przeniesie nas w czasie do wydarzeń sprzed podstawowej wersji gry.

Warto na wstępie zaznaczyć, że jest to pierwszy, duży dodatek do Shogun 2, gdyż poprzednie były raczej łatkami dodającymi nowe jednostki czy niwelującymi napotkane w grze problemy techniczne. Tym razem przystąpimy do boju z nowymi frakcjami, nowym tłem historycznym oraz tym co tygrysy lubią najbardziej, tj. nowymi jednostkami i taktyką bitewną.

Po kolei jednak. Rise of the Samurai przeniesie nas do czasów sprzed epoki Sengoku, czyli tej, w której toczyliśmy zmagania wojenne w podstawowej wersji gry. Rozrzut czasowy będzie spory, bowiem ma wynosić aż 400 lat. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 6 nowych klanów, wśród których znajdziemy frakcje takie jak: Taira, Minamoto i Fujiwara (już widzę wszystkich wstukujących te nazwy do wikipedii). Jak w przypadku podstawki, tak również w DLC naszym celem będzie rozstrzygnięcie wojny międzyklanowej na własną korzyść. Ta, oczywiście oparta jest na autentycznych wydarzeniach, tj. wojnie Genepi, która miała miejsce w latach 1180-1185.

Fanów serii bez wątpienia uraduje fakt pojawienia się 26 nowych jednostek, z czego 10 stanowi morskie, 16 zaś lądowe. Dodatkowo pojawią się swojego rodzaju super-jednostki, czyli bohaterowie, posiadający znacząco większe statystyki i umiejętności niż szeregowi żołnierze. Będą to m.in. mnich bojowy, kobieta wojownik oraz czterech agentów, którzy póki co owiani są tajemnicą.

Razem z dodatkiem producent obiecuje wypuścić specjalny patch, który wyeliminuje pojawiające się w grze problemy techniczne. DLC rozpowszechniane będzie w cyfrowej dystrybucji. Aby pograć w Rise of the Samurai należy wydać 6.99 euro, czyli mniej więcej 30zł 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai