Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Annihilation

Kategoria: Strategiczne
Producent: Cavedog Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.08.2011
Rozmiar: 20.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 974

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Total Annihilation
Total Annihilation to strategia czasu rzeczywistego stworzona w 1997 roku przez zespół Cavedog Entertainment. Uważana przez fanów za jedną z najlepszych gier w historii swojego gatunku, Total Annihilation , mimo nieistnienia firmy twórców, wciąż jest rozwijana przez graczy, w związku z czym (wbrew temu, co może sugerować wiek) nadal jest aktualna i może zaskakiwać regularnie pojawiającymi się nowościami.
Akcja gry toczy się w odległej galaktyce, w której poskromiono śmierć i do pewnego momentu żyło się dostatnio i szczęśliwie jak w Arkadii. Cezura, jaką było wprowadzenie systemu nieśmiertelnego umysłu, okazała się zarzewiem buntu ludzi, którzy nie chcieli porzucić swoich ciał i żyć jedynie swoim umysłem. Rebelianci uciekli zatem na zewnętrzne układy galaktyki i stworzyli potężny ruch oporu. Trwająca cztery tysiąclecia wojna wyniszczyła obie strony i zmieniła krainę w opustoszałą...
Co można wymienić jako zalety Total Annihilation ?Z pewnością grafikę- jak na rok 1997 znakomitą-, ogromny wybór jednostek (prawie 100 rodzajów), a także plusy takie jak możliwość toczenia wojen w kosmosie na powierzchniach ciekawie skonstruowanych fantastycznych planet. Co więcej, gracz ma możliwość tworzenia i włączania do gry własnych jednostek. Na realizm rozgrywki z pewnością pozytywnie wpływa również ukształtowanie terenu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Total Annihilation

dodał: ~fazi , 05.01.2016

superek