Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ubisoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB
Opis - Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 to bezpośrednia kontynuacja Rainbow Six Vegas, która ponownie przenosi oddział antyterrorystyczny do Las Vegas, gdzie w blasku neonów czają się ugrupowania terrorystyczne. Rainbow Six Vegas 2 skupia się na poszukiwaniu zdrajcy wśród członków grupy operacyjnej i od czasu do czasu zdarzy się nam cofnąć retrospektywnie do poprzednich akcji drużyny. Brzmi ciekawie? Zapewne tak, ponieważ Tom Clancys Rainbow Six Vegas 2 to gra ciekawa i dynamiczna zarazem, jednak niestety wydawca nie zdecydował się na udostępnienie Rainbow Six Vegas 2 w wersji demo. Dlatego też zamieszczamy poniższy opis, abyś dzięki niemu wiedział, czy warto nabyć ten tytuł czy nie. Oczywiście nie musimy wyjaśniać, że współautorem scenariusza tego tytułu jest sam Tom Clancy?

Wydano Rainbow Six Vegas 2 na PC, wyszły także konwersje Rainbow Six Vegas 2 na XboX oraz konwersja Rainbow Six Vegas 2 na PSP. Dlatego możesz używać tego tytułu na platformie, jaka najbardziej preferujesz. Tom Clancy Rainbow Six Vegas 2 rozpoczynasz od stworzenia postaci, jaką będziesz sterował podczas zabawy i rozwijał za pomocą zdobywanych poprzez kolejne akcje punktów doświadczenia. Możesz sterować nią w trybie zabawy Kampania, a także Polowanie, gdzie zajmujesz się eliminacją pojedynczych terrorystów.

Mamy oczywiście także tryb Rainbow Six Vegas 2 online, czyli Rainbow Six Vegas 2 multiplayer, który znacznie wydłuża zabawę. Tu walczymy drużynowo w jednym z kilku dostępnych trybów gry. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demo Rainbow Six Vegas 2

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Rainbow Six Vegas 2 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, czyli zagrasz w Rainbow Six Vegas 2 mając Vista oraz XP. W naszym kraju wydano Rainbow Six Vegas 2 pl, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Rainbow Six Vegas 2. Oczywiście download tłumaczenia Rainbow Six Vegas 2 jest darmowy. Jeśli chcesz więc zmienić oryginał, pobierz tłumaczenie Rainbow Six Vegas 2 i wklej je do katalogu z językiem polskim. Dokładna instrukcja tego postępowania powinna być zamieszczona przy każdym spolszczeniu gry.

Ukazał się patch do Rainbow Six Vegas 2. Optymalizuje on grę i likwiduje usterki techniczne. Ściągnij łatkę Rainbow Six Vegas 2 z naszych stron – to nic nie kosztuje. Mamy również kody Rainbow Six Vegas 2, dzięki którym zabawa stanie się łatwiejsza. A w sieci znajdziesz wiele modów do gry. Znajdziesz je, wpisując do wyszukiwarki „Rainbow Six Vegas 2 mods”. Wpisuj tytuł starannie, bowiem często ludzie wpisują błędną frazę „rainbow six las Vegas 2”. Download modów Rainbow Six Vegas 2 jest za darmo.


Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 na pc i konsole powinien przypaść do gustu miłośnikom poprzednich odsłon serii, bowiem dostają oni więcej tego, co lubią – czyli kolejne godziny planowania taktycznego i błyskawicznych akcji. Jeśli więc znasz serię, jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa – niestety, Rainbow Six Vegas 2 nie jest za free, pełną wersję gry musisz nabyć w sklepie.

Na koniec warto dodać, że jak na dzisiejsze wymagania sprzętowe, do gry w Rainbow Six Vegas 2 nie musisz posiadać jakiegoś supernowoczesnego sprzętu. Tytuł ten będzie działał płynnie na komputerze średniej klasy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

dodał: ~Jaki idiota , 19.02.2010

Rainbow six vegas>>> \npo pierwsze to naucz się pisać po polsku,\na po drugie naucz się czytać spamerze

dodał: ~Rainbow six vegas , 19.09.2009

Czy jets to rainbow six vegas 1 czy rainbow six vegas2?