Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Theatre Of War v1.10.0.81

Kategoria: Strategiczne
Producent: 1C
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.04.2009
Rozmiar: 589 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 408

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Theatre Of War

+ Procesor: Pentium 4, 3 GHz;

+ Grafika: Zgodna z DirectX, 128 MB;

+ Wymaga: DirectX 9.0;

+ Dźwięk: Zgodna z DirectX;

+ Napęd: DVD-ROM;

+ Wymagane: 3GB HDD

Opis - Theatre Of War

Theatre of War to taktyczna strategia czasu rzeczywistego, odtwarzająca najważniejsze bitwy drugiej wojny światowej - począwszy od roku 1939 i ataku Niemiec na Polskę aż po rok 1945 i upadek Berlina. Gracz prowadzi do boju grupę uderzeniową, składającą się z różnych typów jednostek - czołgów, transporterów, dział polowych, moździerzy i oddziałów piechoty. Firma 1C wpakowała do Theatre of War- ściągnij download za free- możliwość wezwania wsparcia artyleryjskiego i powietrznego. Twórcy gry skupili się przede wszystkim na realizmie walk, więc na wirtualnych generałów czekają autentyczne scenariusze bitewne, stworzone na podstawie relacji świadków, raportów sztabowych i oryginalnych map z czasów drugiej wojny światowej.

Theatre of War oferuje pięć kampanii: polską, francuską, rosyjską, niemiecką i aliancką (angielską i amerykańską). Kampania polska przedstawia walki z Niemcami we wrześniu 1939 roku i jest to pierwszy przypadek, w którym dano graczom możliwość poprowadzenia do wirtualnego boju polskich oddziałów

Po raz pierwszy w Theatre of War- ściągnij download za darmo- zastosowano zróżnicowanie amunicji - żołnierze mogą rzucać, zależnie od sytuacji taktycznej, granaty zaczepne lub obronne, zaś załogi dział i czołgów dysponują kilkoma rodzajami amunicji przeciwpancernej i odłamkowej! Ponadto, strzelcom i celowniczym można wydać rozkazy atakowania gąsienic, kadłubów czy wież czołgów przeciwnika. Gracz nie dysponuje własną artylerią dalekiego zasięgu ani lotnictwem, ale w razie potrzeby wzywa wsparcie, klikając po prostu na odpowiednią ikonę i zaznaczając obszar, który ma zostać zbombardowany. Wczuj sie w role generała i ściągnij za free download z pobierz .pl

Żeby nie było zbyt kolorowo musze zwrócić uwage na okropną muzykę! Cała ścieżka dźwiękowa została stworzona przy użyciu komputerowego syntezatora i można by z jej pomocą torturować. Przeciwieństwem tego jest grafika, która stoi na najwyższym poziomie. Ściągnij już teraz Theatre of War za free z pobierz .pl.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Theatre Of War