Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Theatre of War 2: Afrika 1943

Kategoria: Strategiczne
Producent: 1C Company
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 786 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 978

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Theatre of War 2: Afrika 1943

  • Windows XP/ Vista
  • Intel Pentium IV 3.0 Ghz
  • 1 Gb RAM
  • karta graficzna: nVidia GeForce 6600 lub ATI Radeon X800
  • 1.5 Gb HDD
  • karta muzyczna kompatybilna z DirectX 9.0
  • DirectX 9.0c
Opis - Theatre of War 2: Afrika 1943

Pobierz darmowe demo gry strategicznej Theatre of War 2: Afrika 1943!

Rok 1943 to gorący okres na frontach drugiej wojny światowej. Walki toczyły się w Europie, Azji i Afryce. Gra Theatre of War 2: Afrika 1943, której demo możesz pobrać za darmo już teraz, przenosi nas w tamten okres. Spróbujesz swych sił jako strateg i zmienisz historię?

W grze wcielasz się w min. w generała Erwina Rommla, generała wojsk III Rzeszy w Afryce. Stoi przed nim niełatwe zadanie - musi odrobić straty po kilku porażkach i zepchnąć wojska Aliantów z powrotem na morze. Do dyspozycji zostaje oddanych ponad 50 różnego typu pojazdów, w tym działka przeciwlotnicze, artyleria, czołgi, siły powietrzne - samoloty Messerschmitt, Ju 87 i HS-129B2. Są również dwie kampanie dla sił Aliantów - Amerykanów i Anglików. Twórcy gry starannie odwzorowali realia epoki i otrzymujesz tu prawdziwe pojazdy i jednostki z tego okresu - czołgi Sherman, samochody Dodge, samoloty Spitfire oraz wiele, wiele innych.

W demie gry zobaczysz możliwości, jakie daje Ci pełna wersja zabawy. Możesz kontrolować wzystkie formacje, ustalać taktykę walki, rozstawiać przed nią budynki, toczyć walki na ziemi, w powietrzu i wewnątrz budynków. W pełnej wersji gry otrzymasz 15 misji w każdej kampanii oraz edytor misji do tworzenia własnych scenariuszy. Nim jednak kupisz grę Theatre of War 2: Afrika 1943, pobierz bezpłatnie jej demo i zobacz, jak wygląda w praktyce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Theatre of War 2: Afrika 1943