Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600GT lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
Opis - The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa
The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa to dodatek do szóstej części cyklu o osadnikach, zawierający nową kampanię składającą się z ośmiu scenariuszy, dodatek modyfikuje również nieco mechanikę rozgrywki tak, że gra staje się nieco zbliżona do klasycznej drugiej części cyklu Settlers. Do gry powracają min. geologowie, pojawia się również możliwość ponownej eksploatacji zamkniętej kopalni, jeśli mamy opcję eksploatowania z niej innego surowca. Usprawniono również nieco system handlu, teraz odbywa się on w o wiele bardziej zautomatyzowany sposób, a zarządzają nim specjalni doradcy. Gracze, nastawieni na estetykę również w toku rozwoju osady mają teraz do dyspozycji szereg upiększeń, które pozwalają nadać naszemu miasteczku unikatowy i niepowtarzalny charakter. Wschodnie Królestwa dodają do uniwersum gry również nową strefę klimatyczną przypominającą ekosystem półwyspu Indyjskiego, na jej obszarze występują min. pory deszczowe, które uniemożliwiają wydobycie niektórych surowców. Gra rozwija również wątek fabularny, poznamy dalsze losy księcia Basy, a także Saray – córki potężnego magnata Praphata


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa