Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.09.2009
Rozmiar: 2.56 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4970

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers 7: Droga do Królestwa

Core 2 Duo 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7  + dodatkowo:  stałe połączenie z Internetem
Opis - The Settlers 7: Droga do Królestwa
The Settlers to seria gier strategiczno-ekonomicznych, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Od ponad dekady cieszy się uznaniem graczy, a jej pierwsza odsłona była dostępna nie tylko na PC, ale również na Amidze. Najnowsza odsłoną serii jest  The Settlers 7: Paths to a Kingdom.

Premiera The Settlers 7: Droga do Królestwa miała miejsce w marcu 2010 roku. Akcja The Settlers vii: Paths to a Kingdom osadzona jest na przełomie średniowiecza i renesansu, zaś zadanie gracza to oczywiście rozwinięcie malutkich osad w wielkie, doskonale prosperujące królestwa. W planowanym tylko na PC The Settlers 7: Droga do Królestwa mamy trzy drogi: budowę silnej armii i podbój sąsiadów, rozkręcenie handlu i zbijanie fortuny lub też inwestowanie w naukę i rozwój. Którą ścieżkę wybierzesz? Wybór należy do Ciebie!

Download The Settlers 7: Droga do Królestwa w wersji demo, został umożliwiony przez producenta.W sieci pojawił się także zwiastun The Settlers 7: Droga do Królestwa. Trailer do The Settlers 7: Droga do Królestwa  możesz znaleźć na naszych stronach. Gra z pewnością ukazała się w naszym kraju po polsku.  Wymagania The Settlers 7: Droga do Królestwa widnieją powyżej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers 7: Droga do Królestwa

dodał: ~gala , 31.03.2010

Ja wiem jak to pobrać ale to jest tylko demo widzę po potrzebnych GB a pełna wersja waży coś 8 GB

dodał: ~ChujWamWDupe , 26.03.2010

Kurde, tępaki, nie umiecie czytac? TYLKO OPIS GRY!

dodał: ~wojars , 23.03.2010

jak pobrać?????

dodał: ~gierka , 22.03.2010

jak sie pobiera?

dodał: ~avatar , 06.03.2010

jak to siciongnonc