Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 6: Narodziny Imperium

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2009
Rozmiar: 1,37 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3209

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers 6: Narodziny Imperium

­

Procesor: Pentium 4 3 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 7600GT lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 2 GB

Opis - The Settlers 6: Narodziny Imperium
­

The Settlers: Rise of an Empire to szósta część całej serii „Settlers”, która po kilka latach powraca znowu na komputery osobiste. The Settlers 6, jak często w skrócie nazywana jest ta gra nareszcie powraca do korzeni i zapewnia graczom wszystkie te elementy z poprzednich części serii, które zagwarantowały jej ogromny sukces. The Settlers 6 Rise of an Empire to klasyczna gra strategiczna, która przenosi graczy do wirtualnego świata przypominającego Średniowiecze, gdzie gracz musi zmagać się z przygotowanymi przez twórców zadaniami.

­

The Settlers Narodziny Imperium to gra, w której zadaniem gracza jest zarządzanie początkowo małą wioskę w ten sposób, by w przyszłości zmieniła się ona w tętniący życiem i bogaty gród. The Settlers VI opiera się na znanych z poprzedniczek elementach, dodając do tego wiele unowocześnień. Najnowsza część wprowadza przede wszystkim strefy klimatyczne, mające wpływ na rozwój naszych osad, a także kobiety. Oprócz tego poprawiono wątek fabularny w grze, oraz dodano wiele nowych opcji zarządzania i rozbudowy naszej osady. Pobierz więc demo Settlers 6 i sprawdź co się zmieniło w najnowszej części serii.

­

Dystrybutorem gry w Polsce jest Cenega i możliwe jest zagranie w Settlers 6 po polsku. Trzeba przyznać, że spolszczenie Settlers 6 stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno ułatwi graczom rozgrywkę. Polonizacja obejmuje zarówno dialogi, jak i napisy, a do tego nie wpływa na wyższą cenę Settlers 6 pl, w porównaniu do wersji angielskiej. Tym razem Ubisoft, wydawca gry zdecydował się na wydanie demo Settlers 6 dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie gry na dwóch przykładowych mapach. W 2008 roku ukazała się też specjalna złota edycja tej gry, która zawiera wszystkie dodatki oraz bonusy, jakie ukazały się po premierze gry. Demo Settlers 6 jest do pobrania na naszej stronie. Przed gra warto też pobrać patch do Settlers 6, który eliminuje sporo błędów, a jego najnowsza wersja usuwa m.in. możliwość używania kodów w trakcie rozgrywki multiplayer. Oczywiście kody do Settlers 6 w kampanii dla pojedynczego gracza działają i mogą pomóc niejednemu mniej doświadczonemu graczowi. Zarówno patch do Settlers VI jak i kody możecie znaleźć w naszym serwisie. Wszelkie tego typu dodatki do Settlers 6 są za free, dlatego warto je pobrać.

­

Grafika w najnowszej części gry jest dużo bardziej dopracowana, dzięki czemu animacje postaci są bardzo wyraźne i czytelne. Również cały świat, w tym budynki i roślinność nie przypominają już w niczym pierwszej części gry i pokazują jak wiele się zmieniło w tej kwestii, oczywiście na korzyść. Prawdopodobnie możliwe będzie uruchomienie Settlers 6 z Windows 7, gdyż gra działa bez problemów z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz demo Settlers 6 za darmo i przekonaj się sam o atutach tego tytułu. Ściągnij demo Settlers 6 i raz jeszcze spróbuj swoich sił w zarządzaniu osadnikami. Zachęcamy również do przeglądnięcia innych pozycji gier w zakładce gry strategiczne.

­

Download demo Settlers 6 jest możliwy poniżej.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers 6: Narodziny Imperium

dodał: ~gra , 16.07.2012

no wlasnie demo???\nmam nadziaje ze nie bo fajna

dodał: ~mama , 08.10.2009

demo?