Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 5: Dziedzictwo Królów

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 370.48 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7496

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers

  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • Karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
Opis - The Settlers

The Settlers 5 Heritage of Kings – wydane po polsku jako Dziedzictwo Królów – to kolejna odsłona bestsellerowych strategii ekonomicznych. Po raz pierwszy w serii mamy tu do czynienia z w pełni trójwymiarowym środowiskiem, a co za tym idzie, z bardziej realistyczną grafiką. Jeżeli chcesz to sprawdzić, nic prostszego – pobierz The Settlers 5 w wersji demonstracyjnej i spróbuj swych sił w zabawie.


Ta wersje The Settlers V zawiera kompletny samouczek, który ukaże Ci arkana sterowania rozwojem osady. Nadto będziesz mógł wykonać jeden scenariusz dla jednego gracza, demo The Settlers 5 umożliwi również zabawę na mapie przeznaczonej do trybu gry multiplayer. Tu będzie mogło wziąć udział nawet do sześciu żywych graczy. Ściągnij więc The Settlers 5 w wersji demonstracyjnej, a zobaczysz co oferuje ten tytuł. Jeśli znasz serię, nie będzie tu wielkich zaskoczeń, jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z nią, download The Settlers V dość dobrze ukaże Ci sens zabawy, czyli wytwarzanie odpowiednich powiązań gospodarczych na podległych Ci terenach. Po raz pierwszy w serii pojawiają się zmienne warunki pogodowe oraz całkowicie realistyczne odwzorowanie pór roku.


W naszym kraju wydano The Settlers 5 po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie The Settlers 5. Oczywiście to autorskie tłumaczenie The Settlers 5 jest za darmo. Jeśli posiadasz pełną wersję gry, znajdziesz w sieci kody do The Settlers 5, dzięki którym zabawa stanie się o wiele łatwiejsza. Kody pasują do wszystkich wersji językowych, w tym The Settlers 5 pl. Nie zapomnij również o tym, że wypuszczono patch The Settlers 5.


Gra powinna płynnie działać przy najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się The Settlers 5 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy Windows, czyli pograsz również bez problemów w The Settlers 5 mając Vista czy też XP. Każdemu, kto lubi tryb multiplayer można polecić The Settlers 5 jako świetną zabawę, która wciąga na dziesiątki godzin. Nim jednak kupisz pełną wersję tego tytułu, pobierz The Settlers 5 w wersji demo. Download The Settlers 5 demo jest całkowicie darmowy. Spróbuj więc, czy będziesz w stanie władać osadą w ten sposób, by przekształcić ją w prosperujące królestwo. Wersja demo The Settlers 5 za free!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers

dodał: ~kamil , 23.11.2014

oka