Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 4

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 95,31 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP
Liczba pobrań: 10094

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers 4

  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • Akcelerator 3D
Opis - The Settlers 4

The Settlers IV jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej serii strategii ekonomicznych, gdzie budujemy od podstaw imperium. Jeśli znasz poprzednie odsłony i jesteś ciekaw, w jakim kierunku poszła seria lub też masz zamiar ją dopiero poznać, mamy dla Ciebie demo The Settlers 4. Zaprezentuje Ci ono ta wspaniałą, wciągającą zabawę.


Ściągnij The Settlers 4 w wersji demonstracyjnej, a zobaczysz trzy nacje do wyboru: Wikingów, Rzymian oraz Majów. Każda z nich ma swoje specyficzne budynki i jednostki. Nadto wersja demonstracyjna za darmo The Settlers 4 ukaże Ci czar, jakimi dysponuje każda z wymienionych cywilizacji. Musisz tu budować silne państwo od podstaw, równocześnie walcząc z innymi. Pobierz The Settlers 4 w wersji demo, by po raz pierwszy napotkać „Ciemną rasę” – groźnych przeciwników, na czele których stoi potężny Morbus.


Download The Settlers 4 demo pozwoli Ci również na poznanie nowości w serii – tak zwanych „dużych budynków”, w których może pracować na raz kilku Twoich poddanych. Ta odsłona serii (a warto zauważyć, że wydano The Settlers 4 po polsku) to również postawienie na realizm – nieuczęszczane ścieżki powoli zarastają, a w osadach mogą pojawiać się sabotażyści, którzy niszczą budowle. Pod względem samego sterowania otrzymujemy kilka nowości, w tym bardzo przydatną opcję zoom. To wszystko zaprezentuje Ci wersja demonstracyjna The Settlers 4 do pobrania z naszych stron.


Warto też nadmienić, że wymagania The Settlers 4 są jak na dzisiejsze czasy śmiesznie niskie. Gra będzie działać nawet na starych systemach operacyjnych, będziesz więc mógł pograć i w demo i w pełną wersję The Settlers 4 mając Windows 7. Jako że ukazała się w naszym kraju wersja The Settlers 4 pl, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do The Settlers 4. Przydać Ci się mogą za to kody do The Settlers 4, które znajdziesz w wielu miejscach w sieci. Kody The Settlers 4 znacznie ułatwią Ci zabawę. Nie zapomnij również o fakcie ukazania się łatki do gry. Patch The Settlers IV znajdziesz na wielu stronach internetowych. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki „the settlers 4 patch”. The Settlers 4 – patch optymalizuje program i usuwa kilka niewielkich usterek.


Wypada również poinformować, że pełna wersja gry zawiera edytor map The Settlers 4. Pozwoli on stworzyć Ci własne scenariusze i rozgrywki. Ukazały się również różne dodatki The Settlers 4. Zbiorczo wydano je wraz z podstawką jako The Settlers 4 gold edition.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers 4

dodał: ~Simon , 12.05.2010

po zainstalowaniu patch'a 2.50.1516 nie działają kody do gry

dodał: ~diga , 13.11.2009

no wlasnie

dodał: ~aragmor , 05.11.2009

screen nie jest z gry settlers 4 tylko z gry settlers 6 narodziny imperium