Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 28,33 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 10064

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Settlers 3

  • Procesor Pentium 166 MHz (lub kompatybilny)
  • 32 MB RAM
  • 2MB karta graficzna zgodna z DirectX
Opis - The Settlers 3

Settlers III to - zgodnie z nazwą - trzecia część serii świetnych strategii ekonomicznych, w których stajemy do walki o dominację nad światem. Prezentowane dziś demo Settlers III pozwoli Ci na przetestowanie tego tytułu przed zakupem pełnej wersji gry. Ta zaś zawiera trzy duże kampanie dla trzech wielkich cywilizacji starożytności – Egipcjan, Rzymian oraz Azjatów.


Download Settlers w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci zapoznać się z mechaniką gry oraz przebiegiem zabawy. Z pewnością dostrzeżesz od razu, że każda z nacji różni się pod wieloma względami – zarówno strojami, jak tez i wyglądem budynków. Musisz iść przez kolejne etapy cywilizacji i począwszy od pierwszej, prymitywnej osady rozwinąć swą nację w potężny, przodujący ekonomicznie i militarnie naród świata. Pobierz za darmo Settlers 3 demo i przekonaj się samemu, jak to jest stać na czele cywilizacji!


Download Settlers 3 w tej wersji ukaże Ci zaledwie mały procent możliwości występujących w pełnej wersji zabawy. W niej otrzymasz ponad trzydzieści różnych zawodów dla swych poddanych, ponad setkę budynków dla każdej nacji do postawienia, a w końcu i liczne rodzaje jednostek militarnych, które mają zarówno za zadanie chronić twych granic, jak też i podbijać nowe terytoria. Ściągnij Settlers 3 w wersji demo i wypróbuj udostępnionych przez producenta map.


Być może do zakupu pełnej wersji zachęci Cię fakt, że Settlers 3 wydano po polsku, w związku z czym nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Settlers 3. Jednak uprzedzamy, że demo Settlers 3 do pobrania nie jest wycięte z wersji Settlers 3 pl, w związku z czym przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy. A jeżeli masz już pełną wersję gry, ściągnij również patch Settlers 3, który zoptymalizuje zabawę. Oczywiście pobierzesz łątkę do Settlers 3 za free. W sieci znajdziesz również kody do Settlers 3, dzięki którym zabawa stanie się dziecinnie łatwa i pozwoli ci rozwinąć skrzydła. Kody Settlers 3 znajdziesz łatwo. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki The Settlers 3 kody.


Wersja demo powinna działać bezproblemowo na wszystkich systemach operacyjnych, możesz więc grać w Archlord mając Windows 7 i wcześniejsze systemy, z Windows 98 włącznie. Gra liczy sobie ponad dekadę, ale wciąż jest grywalna tak samo, jak i w dniu premiery.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers 3

dodał: ~oburzona , 28.12.2011

jak to się kurde pobiera !?

dodał: ~zal mi botów , 06.04.2010

ale sprawdzenie czy nie jesteś botem xD

dodał: ~Misiek , 08.02.2010

Nie mogę pobrać... :/