Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers

Kategoria: Strategiczne
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2009
Rozmiar: 1,71 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP
Liczba pobrań: 24849

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - The Settlers

  • PC AT 386 40MHz
  • 4MB RAM
Opis - The Settlers

The Settlers to gra zaliczająca się do tych tytułów, które wyznaczały rozwój gier komputerowych na przestrzenie lat. Prezentujemy tu pełną wersję Settlers I do pobrania, a jeśli nigdy jeszcze nie słyszałeś o tej serii, poniższy opis rozjaśni Ci nieco sytuację.


Gra jest strategią ekonomiczną rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Stajesz na czele grupki osadników, których musisz przekształcić w prężnie działający, silny naród i pokonać konkurencyjnych władców. Pobierz Settlers i przekonaj się, jak poradzisz sobie z tego typu zadaniem. Download Settlers nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na zabawę w pełną wersję gry. Czeka Cię tu kampania składającą się z dwudziestu zadań, gdzie czeka Cię rywalizacja z różnymi przeciwnikami. Kluczem do sukcesu jest ekonomia, aby zaś Twa kraina przynosiła profity, musisz stawiać wiele budynków. Każdy z nich przynosi Ci inne przedmioty i ma wpływ na pozostałych osadników. Oprócz tego musisz budować fortece i szkolić żołnierzy, którzy będą chronić Twych poddanych. Bezpłatna, pełna wersja Settlers do pobrania z pewnością wciągnie Cię na długie godziny.


Warto zauważyć, że prezentowana tu gra Settlers jest po polsku. Na świecie gra ukazała się w 1993 roku, w naszym kraju zaś wypuszczono dopiero w 1998 wersję Settlers pl, stąd też możesz natknąć się w sieci na niejedno fanowskie spolszczenie Settlers. Tytuł ten ma status „abadonware”, co oznacza, że został udostępniony przez wydawcę bezpłatnie każdemu, kto tylko ma ochotę wykonać download Settlers 1. Pamiętaj – to nie jest demo Settlers, a pełna wersja zabawy, która niegdyś znajdowała się na szczycie komputerowych list przebojów. Jest to produkt, do którego nie potrzebne Ci żadne ulepszenia – nigdy nie wyszedł żaden patch Settlers, ponieważ finalna wersja była pozbawiona błędów. Sprawdź to samemu, download Settlers jest za free.


Jeśli posiadasz najnowsze systemy operacyjne, gra nie powinna sprawiać Ci na nich problemów. Możesz więc grać w Settlers mając Windows 7 i wcześniejsze systemy, z Windows 98 włącznie. Ściągnij więc Settlers i ciesz się życiem władcy. Klasyczna strategia ekonomiczna Settlers za darmo do pobrania już teraz!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Settlers

dodał: ~naq , 23.05.2015

Nie da się pobrać.

dodał: ~halina co ci wypina , 26.04.2011

gra pięknie dziala

dodał: ~Patryk , 04.05.2010

Sam bym chał się dowiedzieć grałem w tą gierkę pale ładnych lat temu a teraz nie mogę jej nawet zainstalować

dodał: ~maniek , 14.09.2009

Jak zainstalować tą grę na windows xp? Proszę o dokładną instrukcję?