Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Seafight

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Bigpoint
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - The Seafight

Czy zdarzyło Ci się marzyć kiedykolwiek o byciu piratem, postrachem mórz, przemierzającym bezkresne wody w poszukiwaniu coraz to nowych przeciwników i łupów? Jeśli tak, to masz szansę spełnić swe marzenia, co prawda tylko wirtualnie, lecz jednak… Umożliwi Ci to Sea Fight Online Game, bezpłatna gra na przeglądarki.


Zacznijmy od tego, co dla wielu osób najważniejsze – Sea Fight jest po polsku. Po drugie – Sea Fight jest za darmo. Tak, za świetną zabawę nie zapłacisz ani grosza. Co zatem otrzymujemy za nic? Ano świetną grę, w której kierujemy swoim statkiem, zaś naszym zadaniem jest walka z innymi okrętami oraz potworami z głębin oceanów. Wszystko to w barwnej, trójwymiarowej grafice. Nie musisz niczego pobierać – nie ma wersji Sea Fight do pobrania na komputer, bowiem do gry potrzebujesz jedynie przeglądarki. Udowodnij światu, że jesteś największym piratem w dziejach i łup bezlitośnie wszystkich. Przeciwników nigdy Ci nie zabraknie.


Dostępne w Sea Fight statki możesz ulepszać wedle własnego uznania – wszystko jest tylko kwestią ich pojemności oraz pieniędzy, jakimi dysponujesz. Możesz więc stworzyć prawdziwy postrach oceanów, który wyposażysz w załogę składającą się z weteranów morskich bitew. W Sea Fight Game liczą się tylko najlepsi, inni lądują na dnie oceanu i słuch o nich ginie. Powszechną walutą w Sea Fight są perły – możesz je również dostać za darmo podczas różnych akcji promocyjnych urządzanych przez wydawcę gry. Ciekawą rzeczą są addony, czyli dodatki SeaFifght, dzięki którym zabawa zyskuje wiele nowych elementów. Nie zawsze takie atrakcje do SeaFight są za free. Czasem musisz uiszczać za nie opłaty.


Nie istnieją żadne kody Seafight, zaś wszelkie próby oszukiwania podczas zabawy mogą skończyć się wykluczeniem z gry przez administratorów. W SeaFight walczymy fair.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Seafight

dodał: ~*Juniorek* , 08.05.2010

wy jesteście debile ponieważ płyty istnieją i je mam są legalne

dodał: ~ksu , 17.03.2010

nauczcie się grac i wam to pójdzie a nie szukacie ułatwienia

dodał: ~Wiktoor , 12.02.2010

hej xD po ile płyty////???///

dodał: ~gracz , 06.02.2010

ha ha nie kupujcie zadnych plyt pzeciez to jest zenada xD On i tak wam nic nie da

dodał: ~lol , 10.01.2010

po ile idą plyty

dodał: ~gracz , 23.12.2009

guzik prawda, są programy, korzystają z nich gracze i admini jakoś nic nie zrobili do tej pory...

dodał: ~miki , 23.12.2009

ja w to gram. maic ejakieś programy d osea?\n

dodał: ~zenek10000 , 24.10.2009

wow