Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Guild 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: 4Head Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Guild 2

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 2.5 GB
Opis - The Guild 2
The Guild 2 to realistyczna gra strategiczna rozgrywająca się w czasach późnego średniowiecza. Gra posiada liczne elementy cRPG co tym bardziej podnosi realizm rozgrywki. Istotą The Guild 2 jest stworzenie i zarządzanie własną, tytułową gildią, w warunkach późnośredniowiecznej Europy. Główną cechą gry jest niemal nieograniczona dowolność poprowadzenia rozgrywki, którą rozpoczynamy od wykreowania naszego bohatera. Mamy tu ogromny wybór cech i profesji możemy zostać zarówno kowalem jak i księdzem, złodziejem lub arystokratą), rozpoczynamy wraz z trójką przyjaciół, naszym celem jest osiągnięcie sławy i bogactwa, w takim stopni by imię nasze sławne było na całym świecie, wybór drogi jaka do tego będzie prowadzić twórcy gry pozostawiają uznaniu gracza. W grze mamy szanse zostać nawet burmistrzem XIV wiecznej metropolii i podejmować decyzje, które być może będą miały wpływ na losy całego Świata. Z drugiej strony możemy zostać przywódcą złodziei, rzezimieszków i wszelkiej maści typów spod ciemnej gwiazdy, na wieść o którym drżała będzie cała cywilizowana Europa. Gra toczy się w pełni trójwymiarowym środowisku, w czasie rzeczywistym. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Guild 2

dodał: ~KILERR , 03.11.2015

fajne

dodał: ~Pseudo Kiler , 27.11.2010

Fajowe