Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Golden Horde

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: World Forge
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.02.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - The Golden Horde

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym:4 GB
Opis - The Golden Horde
The Golden Horde to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która przenosi nas do XIII wieku, kiedy to spora cześć świata była pustoszona przez złowrogą Wielka Ordę. Gra jest nieliniowa, więc nie jesteśmy ograniczeni przez karty historii, w związku z tym możliwe są liczne rozwiązania i zakończenia ahistoryczne. W czasie Kampanii dostępne są trzy frakcje: tytułowa mongolska Wielka Orda, zachodnio-europejscy ciężcy rycerze oraz siły ruskie. Każda z nich posiada indywidualne cechy, Mongołowie są mobilni, Rusini świetnie odnajdują się i wykorzystują teren, natomiast siłą rycerzy są ich zbroje oraz taktyka. Co interesujące i nowatorskie w grze możemy przejmować technologie zdobyte w zwycięskich bitwach z wrogimi armiami i następnie wdrażać je we własnej armii. Każda z nacji występujących w grze posiada również swoich prawdziwych, historycznych bohaterów, którzy mają spory wpływ na rozgrywkę, zwłaszcza zaś na powodzenie w bitwie. W Golden Horde występują i oddziałują na nasze armie warunki pogodowe, które niejednokrotnie decydują o zwycięstwach i porażkach. Podobnie jak ukształtowanie terenu, które również ma istotny wpływ na rozgrywkę. Podczas toczenia wojny warto również zwrócić czasem uwagę na dyplomację, która daje nam również spore możliwości np. zawarcia sojuszu, który pozwoli nam zmiażdżyć wspólnego wroga. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Golden Horde

dodał: ~Maly , 21.02.2013

Dobre