Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TacOps 4

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 245

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TacOps 4

  • Windows 95/98/ME/2000/XP/NT 4.0
  • Procesor Pentium
  • 10 MB HDD
  • karta graficzna dopuszczająca rozdzielczość 800x600 lub większe
Opis - TacOps 4

Pobierz darmowe demo gry TacOps4!

Jeżeli lubisz czystą strategię, a szczególnie strategiczne gry planszowe, zapewne spodoba Ci się TacOps4, którego demo możesz pobrać za darmo już teraz. Bezpłatna wersja demonstracyjna pozwoli Ci poczuć smak i klimat całej rozgrywki.

TacOps4 to komercyjna wersja gry "TacOpsCav 4". Jest symulatorem konfliktu światowego, w którym biorą udział z jednej strony USA, Kanada, Nowa Zelandia, Australia i Niemcy, zaś z drugiej Związek Radziecki, Chiny, Korea Północne i ich sojusznicy. Oprócz jednostek tych krajów w grze pojawiają się oddziały cywilne i paramilitarne krajów, przez które przebiega linia frontu.

Pobierz za darmo demo gry TacOps4 i sprawdź się w jednym z czterech scenariuszy - "Basic Training US", "Task Force Frolik 2", "Task Force Gallagher 6" oraz "Custom Scenario US Army". Zobacz, czy będziesz w stanie wypełnić cele misji. Wszystkie występujące jednostki, pojazdy i formacje są odzwierciedleniem istniejących realnie. Podobnież mapy, na których toczysz walkę. Nie jesteś tu żołnierzem, a dowódcą - gra toczona jest w systemie turowym, zaś Ty zajmujesz się wydawaniem rozkazów.

Wersja demo gry posiada ograniczenia: w trybie multiplayera dysponujesz tylko 15 turami, masz również ograniczenie do 15 tur w czwartym scenariuszu. Poza tym wszystko tak, jak w pełnej wersji gry. Pobierz więc demo i zobacz, czy sprawdzisz się jako strateg!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TacOps 4