Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Ruler Cold War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlegoat Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.10.2011
Rozmiar: 391.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 123

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supreme Ruler Cold War

Dwurdzeniowy procesor 2.66 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB w przypadku posiadania systemu Vista lub 7)

Karta graficzna nVidia GeForce 6600 lub wydajniejsza (powinna posiadać 128 MB pamięci)

1 GB miejsca na dysku twardym

Opis - Supreme Ruler Cold War

Supreme Ruler Cold War pozwala nam cofnąć się w czasie do okresu Zimnej Wojny. Znajdujemy się więc w czasach, gdy następny konflikt wydaje się być nieuchronny. Od naszych zdolności dyplomatycznych, zależy to czy uda się go uniknąć.

Tym razem wcielamy się w przywódcę jednego z dwóch największych mocarstw Zimnej Wojny, czyli USA bądź ZSRR. Już na początku dysponujemy więc znacznymi możliwościami. Dzięki temu, z naszymi przeciwnikami możemy walczyć nie tylko przy wykorzystaniu armii, ale również bardziej wyrafinowanych metod takich jak embarga handlowe czy też różnego rodzaju sankcje. Supreme Ruler Cold War stawia nas w obliczu swego rodzaju konfliktu interesów.

Z jednej strony cały czas balansujemy na granicy gigantycznego konfliktu zbrojnego a z drugiej, powinniśmy stopniowo poszerzać strefę wpływów naszego imperium. Dlatego właśnie tak ważne jest poszukiwanie w większości sytuacji rozwiązania będącego złotym środkiem, który pozwoli przynajmniej w części zrealizować cele, nie narażając nas jednak przy tym nie groźne konsekwencje. Zwykła kampania dostępna w grze, bez wątpienia dostarcza wielu wrażeń, jednak prawdziwa rozgrywka czeka nas dopiero gdy zdecydujemy się wykorzystać tryb sieciowy. Może w nim uczestniczyć nawet 16 graczy, co bez wątpienia gwarantuje dynamiczną i wymagającą potyczkę. Autorzy Supreme Ruler Cold War postanowili przebudować nieco oprawę graficzną, skok jakościowy wprawdzie nie jest rewolucyjny jednak mapy, na których toczy się rozgrywka wyglądają teraz znacznie estetyczniej. Na wprowadzonych zmianach zyskał też interfejs, który stał się bardziej intuicyjny.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supreme Ruler Cold War