Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Ruler 2020

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlegoat Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supreme Ruler 2020

  • Procesor: Pentium III 800 MHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta graficzna: 16 MB (Riva TNT lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 1 GB
Opis - Supreme Ruler 2020

Supreme Ruler 2020 to gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym. Akcja gry toczy się w 2020 roku kiedy to zgodnie z wizją twórców scenariusza znany nam ład międzynarodowy upadł, a ziemia pogrążyła się w chaosie niekończących się wojen. Gracz przejmuje kontrole na pełnym zarządzaniem jednego z istniejących państw. Sterując dyplomacją, badaniami naukowymi, handle i oczywiście wojskiem jego celem jest przetrwanie w anarchii jak również stopniowa dominacja nad sąsiednimi państwami, regionem, a być może i nad całym światem. Oczywiście gracz ma możliwość wyboru skali konfliktu, jaki chce rozegrać. Gra posiada również tryb multiplayer, w którym może grać do szesnastu graczy jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supreme Ruler 2020