Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Ruler 2010

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlegoat Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.10.2011
Rozmiar: 96 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 389

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supreme Ruler 2010

Procesor: 800 MHz

RAM: 128MB

Karta graficzna wyposażona w 32MB pamięci

Opis - Supreme Ruler 2010

Supreme Ruler 2010 to gra strategiczna, przeznaczona dla największych fanów gatunku. Wizja świata jaką przedstawia nam ten tytuł, zakłada upadek największych organizacji takich jak ONZ. Zamiast nich powstaje grupa, znana jako Światowy Rynek.

Zadanie przed jakim staje, jest jednak niezmiernie wymagające. Międzynarodowy konflikt zbrojny wisi na włosku, każda nierozważna decyzja może doprowadzić do wojny. Na początku rozgrywki decydujemy o tym, w którym rejonie świata chcemy rozpocząć grę. Wybór mamy spory, gdyż lista obejmuje blisko 200 pozycji. Dodatkowo, tereny na których toczymy zmagania, zostały starannie odwzorowane na podstawie zdjęć NASA.

Autorzy Supreme Ruler 2010 zdecydowanie postawili na realizm rozgrywki, czego efektem jest gra, która zdecydowanie nie jest przeznaczona dla początkujących graczy. Ilość elementów, o których możemy decydować jest ogromna. Pod naszą kontrolą jest nie tylko wojsko, które często składa się z setek oddziałów, ale też polityka zagraniczna i wiele innych aspektów, równie ważnych dla sprawnego funkcjonowania kraju. Właściwie spokojnie można by pokusić się o stwierdzenie, że Supreme Ruler 2010 to kompletny symulator państwa. Pewnym ułatwieniem, może być możliwość wykorzystywania doradców, którym możemy przekazać część naszych obowiązków. W tym wypadku warto to rozważyć, gdyż sztuczna inteligencja prezentuje naprawdę wysoki poziom i może okazać się pomocna. Grafika w grze jest dwuwymiarowa, co jednak w obliczu grupy docelowej, dla jakiej przeznaczony jest Supreme Ruler 2010 nie stanowi zbytniego problemu. Zdecydowanie większe znaczenie ma realizm rozgrywki, który w tym tytule stoi na naprawdę wysokim poziomie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supreme Ruler 2010