Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1382

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supreme Commander 2

Windows XP/Vista/Windows 7, Procesor: 2.6 GHz, Dual Core AMD, Intel CPU, Pamięć: 2GB RAM (XP) 2GB RAM (Vista / Win 7), karta graficzna: 256 MB VRAM DX9, DirectX®: DirectX 9.0, dysk twardy: 4-5 GB for full & DirectX,

Opis - Supreme Commander 2
Supreme Commander II to kontynuacja bardzo dobrej strategii, wydanej w 2007 przez Square-Enix. Za przygotowanie drugiej części Supreme Commander 2 na PC ponownie odpowiedzialne jest studio Gas Powered Games, co może zagwarantować, że tytuł ten obejmuje fabularnie wątki znane z pierwszej części gry. Najnowszy Supreme Commander przeniesie nas 25 lat w przyszłość, od momentu kiedy zwaśnione frakcje zawarły sojusz. Oprócz wersji komputerowej, możliwa jest też gra w Supreme Commander 2 na Xbox360, ale nie na PS3. Jakoś strategie unikają tej ostatniej platformy, nie wiedzieć czemu. Czy jest możliwa gra w Supreme Commander 2 po polsku? Najprawdopodobniej tak, gdyż pierwsza jej część była spolonizowana i wydana w naszym kraju przez CD Projekt. Na pewno pojawi się też jakieś dodatkowe spolszczenie do Supreme Commander 2 do pobrania z sieci. Premiera Supreme Commander 2 odbyła się w marcu tego roku i jedno jest pewne, Supreme Commander nie będzie darmowy.

W grze znów spotkamy, znajome z jedynki frakcje, a więc Federację Zjednoczonych Ziemian, Zakon Iluminatów, oraz Cyberian, którzy przez około ćwierć wieku potrafili żyć w pokoju. Jednak jak to bywa, po czasie górę wzięły ambicję jednej z nich i wszystko legło w gruzach, doprowadzając do konfliktu, w którym będziemy mieli okazję uczestniczyć. Zaprezentowany na jednych z targów trailer z Supreme Commander 2 pokazuje, że realia gry nie uległy zbytnio zmianie. Znów walczymy w przyszłości, przy pomocy nowoczesnych czołgów i innych pojazdów, a zwłaszcza ogromnych mechów. Zresztą samą rozgrywkę na pewno zaprezentuje gameplay z Supreme Commander 2, który możecie obejrzeć na naszej stronie. Oczywiście filmiki z Supreme Commander 2 są za darmo, dlatego warto z nich skorzystać, w oczekiwaniu na wydanie gry.

Wymagania Supreme Commander 2 prezentujemy powyżej, nie da się ukryć, że są dużo wyższe od poprzedniego wydania. Download Supreme Commander 2 w wersji demonstracyjnej, znajduję się w naszym serwisie, jest przekierowanie  do innej strony gdzie przed pobraniem trzeba zaopatrzyć się  steama jeżeli go nie posiadamy. Demo Supreme Commander 2 nie jest za free do końca w tej sytuacji.. Przy wyszukiwaniu najświeższych informacji o grze pamiętajcie o jej tytule, który czasami jest mylnie zapisywany jako Supreme Commanders. Jeśli szukasz gier w stylu Supreme Commander 2 to pobierz inne gry dostępne na naszej stronie w dziale gry strategiczne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supreme Commander 2

dodał: ~avien , 02.03.2010

gowno prawda -.-

dodał: ~aeon , 14.01.2010

podobno ma być to lepsza odsłna 1 i jej dodatku