Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander

Kategoria: Strategiczne
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.02.2010
Rozmiar: 1.05 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 466

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Supreme Commander

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD
Opis - Supreme Commander
Supreme Commander game to doskonale znana strategia czasu rzeczywistego, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Decyduje o tym wiele czynników – dynamiczny gameplay Supreme Commander, mnóstwo opcji, futurystyczna otoczka, ogromne mapy oraz olbrzymia liczba dostępnych jednostek dla każdej z trzech uczestniczących w wojnie frakcji. Możesz sprawdzić samemu, jak prezentuje się gameplay Supreme Commander – mamy dla Ciebie wersję demonstracyjną gry.

Oczywiście download Supreme Commander demo jest całkowicie darmowy. Będziesz mógł przetestować mechanikę gry i jej oprawę audiowizualną na przykładzie jednej mapy do swobodnej zabawy oraz poznasz fragment jednej kampanii. Możesz zobaczyć bez dema, jak wygląda ta gra – mamy na naszych stronach trailer Supreme Commander, a także filmik prosto z gry. Prócz wersji demonstracyjnej gry jest możliwy także download grafik Supreme Commander – znajdują się one w galerii przy tym opisie i świetnie nadają na tapety dla miłośnika strategii.  Gra wciąga na długie godziny, zaś olbrzymie możliwości, jakie daje, powodują, że po prostu ciężko się od mniej oderwać. Przekonasz się o tym samemu dzięki wersji demo.

Jeśli spodoba Ci się demo, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że ukazała się wersja Supreme Commander pl. Jeśli więc kupisz ten tytuł, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie Supreme Commander. Gdy będziesz miał już grę, na naszych stronach znajduje się oficjalny patch Supreme Commander – pobierz go zaraz po instalacji tego tytułu na swoim twardym dysku. Mamy także na naszych stronach także kody (cheats) Supreme Commander. Jeśli więc będziesz mieć problemy podczas zabawy, użyj ich – każdy cheat Supreme Commander pomaga w drodze ku zwycięstwu. Oczywiście wszystkie te materiały do Supreme Commander są za free.

Supreme Commander wyszło na PC. Co ciekawe, ukazała się równiez konwersja Supreme Commander na Xbox. Jeśli chodzi o wersję komputerową, należy zauważyć, że wymagania Supreme Commander nie są zbyt wysokie i tytuł ten będzie działać bez problemów nawet na średniej klasy sprzęcie. A dzięki trybowi multiplayer możesz zmierzyć się na polu walki z graczami z całego świata.

Jeśli będziesz szukał więcej informacji o tej świetnej grze, wpisuj uważnie jej tytuł do wyszukiwarki – często odnotowywaną błędna frazą jest  ”supreme comander”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Supreme Commander