Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subversion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Introversion Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Subversion

Wymagania już wkrótce.
Opis - Subversion
Premiera gry Subversion powinna mieć miejsce pod koniec tego roku. Jest to produkcja studia Introversion, znanego między innymi z tytułu „Darwinia”. Produkcja ta zapowiada się dość ciekawie, postanowiliśmy więc zebrać informacje na jej temat.

W rze będziemy mieć rozgrywkę zbliżoną do gry rts, czyli strategii czasu rzeczywistego. Sterujemy tu agentami wykonującymi misje w wielkich miastach i budynkach. Oczywiście na swej drodze napotykają przeciwników oraz zapory terenowe, jak na przykład alarmy czy zablokowane przejścia. W niektórych momentach grze bliżej do taktycznej gry akcji niż strategii. Nie jest jeszcze możliwy download Subversion w wersji demonstracyjnej, jednak dostępne na stronie producenta filmiki wideo pokazują co nieco z zabawy. Przy niniejszym opisie jest także galeria Subversion. Jednak każdy screen Subversion w niej pochodzi z fazy produkcyjnej gry i efekt finalny może wyglądać całkiem inaczej niż prezentowane grafiki. Oczyiwscie jeśli chcesz, możesz pobrać te obrazki z Subversion za darmo.

Wiadomo, że Subversion wyjdzie na PC. Nie wiadomo, czy tytuł doczeka się konwersji na konsole, więc nie jest pewne czy pogramy w Subversion na Xbox 360. Czekamy także na wieści, czy będzie możliwość zagrania w Subversion na PS3. Co się tyczy wersji Subversion na PC – miejmy nadzieję, że przed premierą tego tytułu dostępna będzie jego wersja demonstracyjna. Jeśli tak się stanie, pobierz demo Subversion za free z naszych stron!

Otwartą kwestią zostaje także, czy doczekamy się Subversion po polsku. Jak dotąd żaden wydawca nie podpisał umowy na publikację tej gry w naszym kraju. Miejmy jednak nadzieję, że doczekamy wersji Subversion pl.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Subversion