Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold Legends

Kategoria: Strategiczne
Producent: FireFly Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.11.2011
Rozmiar: 342 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 521

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Stronghold Legends

Procesor taktowany zegarem 2 GHz

512 MB pamięci RAM

Karta grafiki posiadająca 128 MB pamięci (nVidia Geforce 3 lub jeszcze wydajniejsza)

2.5 GB miejsca na dysku

Opis - Stronghold Legends

Stronghold Legends prezentuje dość nowatorskie podejście do popularnej serii gier strategicznych, która zyskała uznanie graczy, w głównej mierze dzięki wiernemu odwzorowaniu realiów średniowiecza.

Tym razem jednak, postanowiono nieco odejść od koncepcji symulacyjnej i postanowiono na rozrywkę w najczystszej postaci. Wynikiem tego jest znaczne uproszczenie ekonomii, która w poprzednich odsłonach stanowiła dość rozbudowany element a tym razem zeszła na dalszy plan. Tym razem, duży nacisk położono na tytułowe legendy. Kampanie dostępne w grze Stronghold Legends opierają na historiach trzech postaci, znanych z opowiadań i mitów. Mamy więc okazję poznać Króla Artura, Zygfryda Fafnesban czy Vlada Draculę.

Zmiany szybko zauważymy też, w kwestii dostępnych typów wojsk. Teraz, do naszej dyspozycji oddano wiele stworzeń takich jak smoki czy wampiry. W Stronghold Legends zdecydowano się też wykorzystać pewne ciekawe rozwiązanie, znane pod nazwą Glory points. Jego zadaniem jest skłonienie gracza, do stosowania ofensywnego stylu gry. W nagrodę możemy zyskać dostęp do nowych budynków, więc warto się postarać, o bardziej agresywne nastawienie wobec przeciwnika. Zmian doczekała się oprawa graficzna, która wprawdzie nie została zmodyfikowana w sposób rewolucyjny, jednak w Stronghold Legends prezentuje się zauważalnie lepiej. Wielu graczy, zapewne zwróciło uwagę na nowe tryby, dostępne w rozgrywce wieloosobowej, dzięki nim starcia ze znajomymi przez sieć, stają się jeszcze bardziej pasjonujące.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stronghold Legends