Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: FireFly Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 12889

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Stronghold 2

  • Procesor:Pentium 4 2 GHz,
  • Pamięć: 512MB RAM,
  • Karta graficzna: 64 MB,
  • Przestrzeń na dysku: 2.5 GB HDD
Opis - Stronghold 2

­Wydana na PC gra Stronghold 2 jest kontynuacją Stronghold, która to zyskała spore uznanie graczy na całym świecie i po dziś dzień ma sporą rzeszę sympatyków. Autorzy programu wsłuchiwali się uważnie w pomysły oraz sugestie fanów i wiele z nich zastosowali przy tworzeniu sequela swego hitu. Jeżeli chcesz zobaczyć, co zmieniło się w stosunku do pierwszej części pobierz Stronghold 2 w wersji demonstracyjnej.


Demo Stronghold 2 da Ci mały przedsmak tego, co oferuje pełna wersja. Sam sens gry nie zmienił się – nadal jesteś średniowiecznym władcą, który w pełni kontroluje swe królestwo, zaś by ustrzec się przed zakusami sąsiadów, stawia potężne warownie. Twierdza 2 – bowiem tak nazywa się gra w wydaniu polskim – zwraca przede wszystkim uwagę świetną, w pełni trójwymiarową oprawą graficzną, dzięki której świat na ekranie monitora tętni życiem. Download Stronghold 2 w wersji pokazowej pozwoli Ci to zobaczyć – na ekranie może być wyświetlane nawet tysiąc jednostek. Każda z nich zajmuje się swoimi sprawami – kowale kują, drwale rąbią drwa, żołnierze patrolują tereny. Dobrze rozwinięta gospodarka to podstawa pełnego skarbca, a co za tym idzie – możliwości rozbudowy osad i zamków. Liczba możliwych do postawienia budynków podczas gry wynosi ponad sto czterdzieści. Oczywiście nie wszystkie są dostępne od ręki.


Wydana również po polsku Stronghold 2 to również oczywiście efektowne bitwy i oblężenia zamków, które dzięki nowemu silnikowi graficznemu wyglądają jeszcze lepiej, niż w pierwszej części. Teraz możesz zobaczyć przystawiane do murów drabiny, wieże oblężnicze, strzały z katapult miażdżące mury i zapory, oraz wiele innych. Pobierz za darmo Stronghold 2 w wersji demo i zobacz sam, jak efektownie wyglądają teraz jednostki wojskowe. W Stronghold 2 są dostępne w sumie dwadzieścia cztery typy jednostek – od łuczników po ciężką kawalerię. Każda z nich może być ustawiona w wybraną formację (linia prosta, V i inne).


Pełna wersja gry oferuje Ci dwie duże kampanie. Jedna kładzie nacisk na sprawy ekonomii, druga na aspekt militarny zabawy. Masz oczywiście swobodne gry na przeróżnych mapach. Wersja demonstracyjna Stronghold 2 do pobrania pozwoli Ci na poznanie podstaw zabawy. Dzięki temu może zdecydujesz się na zakup pełnej wersji Stronghold 2 pl. Możesz w niej bawić się zarówno w trybie singlowym, jak również grać w Stronghold 2 online, przeciw innym żywym graczom. Kolejnym atutem jest fakt, że jak na dzisiejsze standardy wymagania Stronghold 2 nie są zbyt wysokie.


Twierdza 2 powinna bez problemu działać na najnowszych systemach operacyjnych – Stronghold 2 współpracuje z Vista, nie powinno być problemów z uruchomieniem Stronghold 2 na Windows 7. A jeśli masz już grę, możesz ściągnąć wiele materiałów do niej. W sieci odnajdziesz spolszczenie Stronghold 2, stworzone przez fanów tej zabawy, a na naszych stronach znajdziesz również kody do Stronghold 2 oraz mapy. Przede wszystkim jednak pobierz patch do Stronghold 2, który zoptymalizuje działanie programu. Oczywiście wszystkie te materiały do Stronghold 2 są za free. Jeśli będziesz szukać w sieci innych – wpisuj uważnie nazwę gry, bowiem ludzie często szukają materiałów do „strongold 2”.


Nim jednak zakupisz grę, pobierz jej wersję demonstracyjną. Download Twierdza 2 w tej wersji jest w pełni darmowy, a pozwoli Ci ocenić, czy spodoba Ci się ta gra.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Stronghold 2

dodał: ~max , 08.12.2010

dokładniej

dodał: maćkovy , 11.05.2010

normalnie klikasz w pobierz teraz XD

dodał: ~matrix , 08.08.2009

jak to pobrac?!?!!\n