Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Strategic Command WWII Global Conflict

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Fury Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Strategic Command WWII Global Conflict

Wymagania już wkrótce.
Opis - Strategic Command WWII Global Conflict
Strategic Command WWII Global Conflict to najnowsza część serii wydawanej od 2002 r. Strategic Command na PC, której premierę zapowiedziano na marzec 2010 r. Będzie to czwarta część SC, jeśli nie liczyć kilku wypuszczonych przez Fury Software i Battlefront.com dodatków. Walki z dwóch pierwszych części serii toczyły się w Europie, trzeciej – w rejonie Pacyfiku, natomiast Strategic Command WWII Global Conflict ma dotyczyć, jak sugeruje tytuł, globalnego konfliktu. Wszystkie te gry mają również i tę wspólną cechę, że pomimo dynamicznego rozwoju grafiki komputerowej pozostają wierne koncepcji dwuwymiarowych turówek, które od wielu lat przysporzyły sobie na całym świecie ogromną rzeszę zwolenników. Niestety tylko jedną część Strategic Command wydano po polsku – mowa o sequelu, czyli Blitzkrieg. Nie ma również do Strategic Command spolszczenia, pomimo próśb i intensywnych poszukiwań polskich fanów. Na pocieszenie możemy powiedzieć, że, pomimo braku Strategic Command pl, ukazały się poprzednie części Strategic Command w wersji demo po angielsku i możemy je w każdej chwili ściągnąć z sieci (szukaj Strategic Command download lub Strategic Command free demo).

We wszystkich częściach uczestniczymy w wydarzeniach II Wojny Światowej i przechodzimy kampanie kierując wybraną stroną konfliktu. Musimy umiejętnie dowodzić podległymi nam jednostkami, ale również dbać o stosunki dyplomatyczne i rozwój nowych technologii. Fani Strategic Command za darmo mogą też tworzyć własne scenariusze i dzielić się stworzonymi przez siebie kampaniami w sieci (w Strategic Command darmowy jest również edytor do tego służący). Aby zobaczyć czwartą odsłonę Strategic Command, pobierz screeny z naszej galerii.

W najnowszej części Strategic Command gameplay ma być podobny do znanego już z poprzednich części. Developerzy nie przewidzieli tu radykalnych zmian, co powinno ucieszyć fanów klasycznych turówek. Ogólnoświatowy charakter konfliktu został tu mocno podkreślony w samej strukturze gry, której mapa zawierać będzie ponad 16 tys. pól. W nowe SC możemy zagrać również w sieci w kilku różnych trybach. Zobacz już teraz prezentujący najnowsze Strategic Command trailer na naszej stronie.

Tradycyjnie gra przeznaczona jest na komputery osobiste z systemem Windows, nie ukażą się więc wbrew pewnym pogłoskom wersje najnowszej części Strategic Command na Xbox ani inne konsole (fani Strategic Command z PS3 też będą musieli przesiąść się na pecety). Jako użytkownik PC pamiętaj więc, by zawsze mieć aktualny patch łatający bugi często występujące w podstawowych wersjach gry (szukaj Strategic Command patch po wydaniu gry).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Strategic Command WWII Global Conflict