Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Strategic Command: Pacific Theater

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.04.2009
Rozmiar: 145 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 336

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Strategic Command: Pacific Theater

Pobierz darmowe demo gry Strategic Command: Pacific Theater!

Strategic Command to seria gier strategicznych wyprodukowanych przez ekspertów w dziedzinie tego typu zabawy - Battlefront. W tej odsłonie serii przenosimy się na położone wzdłuż wybrzeży Azji i Ameryki rejony Pacyfiku .

Pobierz darmowe demo gry Strategic Command: Pacific Theater, aby poczuć atmosferę wielkiego, światowego konfliktu. Walcz w rejonach od wschodnich Indii po wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Każdy rejon reprezentuje potężna mapa - największa liczy sobie 198x82 pola. Stań po stroie jednego z 23 narodów biorących udział w konflikcie. Oprócz sił Aliantów i Osi masz tu do dyspozycji również takie nacje jak Bhutan, Hongkong, Indochiny czy Singapur.

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną gry i zobacz, jakie daje możliwości w pełnej wersji. Otrzymasz do dyspozycji dwadzieścia odmiennych rodzajów realistycznie odwzorowanych jednostek, nadto w grze zachodzą wydarzenia historyczne - jest ich ponad 150, w tym atak na Pearl Harbor czy zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki.

Wersja demonstracyjna gry Strategic Command: Pacific Theater zawiera dwie grywalne kampanie. Pierwsza rozpoczyna się 7 Grudnia 1941 roku - w dniu ataku na Pearl Harbor. Masz wszystkie możliwości zabawy, ale jest ona ograniczona tylko do sześciu miesięcy czasu gry. Druga kampania dostępna w darmowym demie dzieje się w 1945 roku, zaś jej celem jest odbicie wysp Pacyfiku z rąk Japonii. Ta kampania dostępna jest w pełnej wersji!

Nie czekaj więc, tylko pobierz od razu darmowe demo gry Strategic Command: Pacific Theater i sprawdź sie jako strateg. Losy II Wojny Światowej są w Twoich rękach.

Zobacz również oficjalny trailer gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Strategic Command: Pacific Theater