Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Strategic Command 2: Blitzkrieg v1.09

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 95 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1621

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Strategic Command 2: Blitzkrieg

  • procesor: 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grag. 32 MB
  • 100 MB HDD
Opis - Strategic Command 2: Blitzkrieg

Pobierz darmowe demo gry wojennej Strategic Command 2: Blitzkrieg!

Gra strategiczna Strategic Command 2: Blitzkrieg przenosi Cię w okres drugiej wojny światowej. W wersji demonstracyjnej otrzymujesz możliwość poznania możliwości tego tytułu podczas gry w dwóch z sześciu dostępnych w pełnej wersji kampanii. Pobierz darmowe demo gry i przekonaj się, jak poradziłbyś sobie podczas inwazji III Rzeszy na Danię oraz w gorących momentach D-Day.

Darmowe demo gry strategicznej SC2: Blitzkrieg oferuje Ci te same możliwości, co i pełna wersja - jednak masz tu tylko dostęp do dwóch wspomnianych kampanii, brak trybu multiplayera oraz zakupu nowych jednostek. Poza tym otrzymujesz do dyspozycji wszystkie typy oddziałów występujących w grze, 40 przeróżnych krajów, na czele armii których możesz stanąć (od Polski po Tajlandię!) oraz ciekawe opcje dotyczące prowadzenia działań militarnych.

Strategic Command 2: Blitzkrieg to absolutny mus dla miłośników strategii. Jeżeli zaliczasz się do nich, pobierz darmowe demo gry i zobacz, jak Ci się ona spodoba!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Strategic Command 2: Blitzkrieg